Werka wystąpi w TVN-ie

Czytaj dalej
Fot. Dariusz Nawrocki
Dariusz Nawrocki

Werka wystąpi w TVN-ie

Dariusz Nawrocki

Weronikę Kołodziejską, niepełnosprawną dziewczynkę z Borkowa, odwiedziła ekipa TVN. W jej domu kręcono zdjęcia do materiału, który w najbliższy wtorek wyemitowany zostanie w programie „Dzień Dobry TVN” (między godz. 8 a 11).

W reportażu oprócz Weroniki wystąpią: jej mama Katarzyna, lekarz Jacek Rydzkowski, rehabilitant Ryszard Dulęba, Aleksandra Deolecka-Geppert - dyrektor szkoły w Tucznie oraz nauczycielki - Edyta Łuba i Daria Wójcik.


Archiwalny materiał z 2011 roku.

Dotąd Weronika występowała w świątecznych spotach telewizyjnych reklamujących działalność Fundacji „Nie jesteś sam”. Wielokrotnie była również bohaterką artykułów w „Gazecie Pomorskiej”.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.