Weekend w Bydgoszczy pełen propozycji dla każdego

Czytaj dalej
Fot. Przemyslaw Świiderski
Joanna Pluta

Weekend w Bydgoszczy pełen propozycji dla każdego

Joanna Pluta

Pierwsze atrakcje tego weekendu czekają nas już dziś z samego rana. O godz. 10.30 w Miejskim Centrum Kultury rozpoczną się kolejne zajęcia z cyklu „Zatańcz ze mną mamo, tato”.

Wstęp na taneczne warsztaty dla rodziców i dzieci powyżej 5. roku życia jest bezpłatny. Również dzisiaj na barce Lemara zaplanowano warsztaty pantomimy i żonglerki „Zaczarowany świat cyrku”. Odbędą się dwa razy - o godz. 11 dla dzieci i o 13 dla młodzieży i dorosłych. Bilety kosztują 5 zł.

Dziś wieczorem zapraszamy natomiast do klubu Mózg na potrójny koncert. Jego głównym bohaterem będzie grupa 3moonboys. Oprócz nich na mózgowej scenie zobaczymy jeszcze Organizm i Aromata. Początek o godz. 20, wstęp 15 zł. Kto zamiast muzyki woli film powinien się wybrać dziś o godz. 20.15 do kina Orzeł. Tam będzie można obejrzeć film „Bracia”, a po jego zakończeniu spotkać się z jego twórcami. Bilety kosztują 11 i 14 zł. Tyle samo zapłacimy za wstęp na jednorazowy pokaz filmu „Pasolini” - w tym samym kinie, również dziś, ale o godz. 18.30. Teatr Polski zaprasza dzisiaj i jutro (każdego dnia o godz. 19) na spektakl „Krew na kocim gardle, czyli Marylin Monroe kontra wampiry” w reżyserii Anji Sušy.

Przez cały weekend w Bydgoszczy (głównie w centrum ECD Consilis ul. Kościuszki 27 wjazd od ul. Pomorskiej 86B) będzie trwał festiwal Bydgoszcz z pasją. Organizatorzy proponują spotkania, warsztaty i mnóstwo innych atrakcji. Szczegóły na www.bydgoszczzpasja.pl.

W niedzielę o godz. 12 Myślęcinek zaprasza na „Pierwsze Międzynarodowe Wyścigi Wózków w chodzie” i związany z nimi piknik rodzinny!. Szczegóły na stronie Myślęcinka.

Joanna Pluta

W "Pomorskiej" zajmuję się dwoma tematami - kulturą i zdrowiem. Ten pierwszy jest zdecydowanie bardziej fascynujący. Drugi natomiast daje o wiele więcej satysfakcji.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.