Ekstra
Magazyn
Ekstra Magazyn

Najlepsze teksty z całej Polski, w każdy piątek dla wszystkich prenumeratorów Cyfrowych. Poznaj Ekstra Magazyn

Wczoraj 61-latkowi postawiono zarzut morderstwa na ulicy Boboli

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Olkowski
Waldemar Piórkowski

Wczoraj 61-latkowi postawiono zarzut morderstwa na ulicy Boboli

Waldemar Piórkowski

70-letnia kobieta została zamordowana w miniony wtorek przy ulicy Boboli w Toruniu. Podejrzany o tę zbrodnię został zatrzymany.

Ulica Boboli w Toruniu, mimo że znajduje się w pobliżu ruchliwych tras komunikacyjnych przebiegających przez miasto, jest raczej spokojnym miejscem.

Pomoc wezwał ranny

Po obu stronach tej ulicy znajdują się przede wszystkim jednorodzinne domki. I do jednego z nich w noworoczne wczesne popołudnie przyszedł 61-letni mężczyzna, bo mieszkała tam jego rodzina: 70-letnia siostra i jej 71-letni mąż.

Kiedy wczoraj przed południem pojawiliśmy się na ulicy, gdzie doszło do zabójstwa, o tym, co tam się wydarzyło, przypominały tylko jeszcze fragmenty policyjnej taśmy na płocie posesji.

W czasie tego rodzinnego spotkania na ulicy Boboli doszło kłótni i to ona zakończyła się dramatem. Kiedy 61-latek już wychodził z tego domu, chwycił jeszcze za nóż i zranił nim 70-letnią siostrę oraz jej 71-letniego męża.

- To zraniony mężczyzna wezwał pomoc dzwoniąc na numer alarmowy - mówi podinspektor Wioletta Dąbrowska z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Funkcjonariusze, którzy pojawili się na miejscu, szybko zatrzymali 61-latka podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa. Był jeszcze w miejscu, gdzie doszło do tej rodzinnej tragedii. Badanie wykazało, że był pijany, bo miał ponad półtora promila alkoholu.

Wczoraj zarzuty

Pozostało jeszcze 64% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aktywujesz kod bez rejestracji

Odblokowujesz dostęp jednorazowo, tylko na tej przeglądarce. Jeżeli chcesz w przyszłości wrócić do tego artykułu, skorzystaj z opcji aktywacji kodu z rejestracją - zarejestruj się.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i czytaj bez rejestracji" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

odzyskaj hasło

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zaloguj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Aby móc przetwarzać Twoje dane osobowe w postaci adresu e-mail dla celów przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy Cię o wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

Pamiętaj, w każdej chwili możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych przed wycofaniem zgody. Szczegóły dotyczące zgody, w tym jej wycofania, znajdziesz w naszej Polityce Prywatności oraz w swoim profilu.

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Domaniewska 45, 02-672 Warszawa. Szczegółowe zasady przetwarzania danych osobowych przez Polska Press oraz uprawnienia użytkowników Serwisu Polskatimes z tym związane zawarte są w naszej Polityce Prywatności.

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez nas w szczególności w celu wykonania umowy (usługa świadczona drogą elektroniczną), w celach marketingowych w zakresie udzielonych zgód, jak też w innych celach marketingowych na podstawie naszego uzasadnionego interesu. Podanie przez Ciebie danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Ci prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych. Więcej na temat Twoich uprawnień oraz celów przetwarzania danych przeczytasz w naszej Polityce Prywatności.

* Jeżeli klikniesz „Zaznacz wszystkie poniższe zgody” automatycznie zaznaczasz wszystkie zgody. Możesz też zaznaczyć lub odznaczyć każdą ze zgód z osobna.

** Zgoda wymagana.

Klikając w przycisk "Aktywuj kod i zarejestruj się" potwierdzam, że zapoznałem/am się z treścią informacji o zamówieniu oraz, nadto że żądam rozpoczęcia dostarczenia treści cyfrowych przed upływem terminu do odstąpienia od umowy w związku z czym utracę prawo do odstąpienia od umowy i wiem, że usługa jest odpłatna.

Waldemar Piórkowski

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2019 Polska Press Sp. z o.o.