W Żninie zagrają o puchar Klemensa

Czytaj dalej
Fot. mos-znin.pl
Iwona Góralczyk

W Żninie zagrają o puchar Klemensa

Iwona Góralczyk

30 lipca o godz. 9 na orliku przy MOS zaplanowano turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych o puchar 500-lecia urodzin Klemensa Janickiego.

Do rozgrywek mogą zgłaszać się drużyny w następujących kategoriach wiekowych: klasy 4-6 szkół podstawowych, klasy 1-3 gimnazjum, młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.

Każdy zespół powinien liczyć od 7 do 10 zawodników. Jeżeli do turnieju zgłosi się niewystarczająca liczba drużyn w danej kategorii, zespoły będą mogły być mieszane, tzn. w jednym teamie będą mieli możliwość gry np. studenci i gimnazjaliści.

Każda ze zgłoszonych drużyn w swym składzie może mieć maksymalnie 2 zawodników zrzeszonych.

Regulamin turnieju dostępny jest na facebook.com/trochekultury lub pod adresem mailowym: biuro@trochekultury.org. Zapisy trwają do 24 lipca. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla miejsc 1-3 przewidziane są nagrody. - Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wiadomość mailową (biuro@trochekultury.org), wiadomość prywatną na portalu Facebook lub pod numerem tel. 530 702 304 - informuje Jakub Kruzel. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Trochę Kultury! Zadanie jest współfinansowane z budżetu gminy Żnin.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.