W Żninie zagrają o puchar Klemensa

Czytaj dalej
Fot. mos-znin.pl
Iwona Góralczyk

W Żninie zagrają o puchar Klemensa

Iwona Góralczyk

30 lipca o godz. 9 na orliku przy MOS zaplanowano turniej piłki nożnej drużyn podwórkowych o puchar 500-lecia urodzin Klemensa Janickiego.

Do rozgrywek mogą zgłaszać się drużyny w następujących kategoriach wiekowych: klasy 4-6 szkół podstawowych, klasy 1-3 gimnazjum, młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych i dorośli.

Każdy zespół powinien liczyć od 7 do 10 zawodników. Jeżeli do turnieju zgłosi się niewystarczająca liczba drużyn w danej kategorii, zespoły będą mogły być mieszane, tzn. w jednym teamie będą mieli możliwość gry np. studenci i gimnazjaliści.

Każda ze zgłoszonych drużyn w swym składzie może mieć maksymalnie 2 zawodników zrzeszonych.

Regulamin turnieju dostępny jest na facebook.com/trochekultury lub pod adresem mailowym: biuro@trochekultury.org. Zapisy trwają do 24 lipca. Liczba miejsc w turnieju jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Dla miejsc 1-3 przewidziane są nagrody. - Zgłoszenia przyjmujemy poprzez wiadomość mailową (biuro@trochekultury.org), wiadomość prywatną na portalu Facebook lub pod numerem tel. 530 702 304 - informuje Jakub Kruzel. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Trochę Kultury! Zadanie jest współfinansowane z budżetu gminy Żnin.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego. Od roku 1998 mieszkam na Pałukach i niezmiennie fascynują mnie ludzie stąd - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.