W zimowej ślizgawce ścigało się 26 załóg

Czytaj dalej
Fot. Piotr Bilski
Daniel Dreyer

W zimowej ślizgawce ścigało się 26 załóg

Daniel Dreyer

Kierowcy grudziądzcy oraz z całego regionu, m.in. z Torunia i Bydgoszczy wystartowali w zimowym rajdzie „Ślizgawka” na nadwiślańskich błoniach.

Wykorzystali w pełni zimowe warunki: był śnieg, mróz i lód. Rozegrano dwa etapy. Pierwszy - slalom na czas po śliskiej nawierzchni i drugi - po okręgu, na dochodzenie. Kierowcy potwierdzili, że jest to świetna okazja do doskonalenia jazdy w zimowych warunkach.

Wyniki (slalom): 1. miejsce w kat. aut z jednym napędem - Aleksander Rzepecki, 1. miejsce w kat. aut z napędem na 2 osie - Maciej Żwirko. Wyścig na dochodzenie: 1. m. Aleksander Rzepecki.

Kolejna impreza automobilklubu już 7 lutego: 1. edycja Grudziądzkiego Mistrza Kierownicy (parking przy targowisku miejskim, ul. Sienkiewicza).

Daniel Dreyer

Przygodę z dziennikarstwem rozpocząłem jako student-praktykant, w grudziądzkim oddziale "Gazety Pomorskiej". I z nim jestem związany do dziś, od 1 października 2005 roku jako kierownik redakcji. Tematyka jaką podejmuję to sprawy bliskie mieszkańcom Grudziądza i okolic: to, co napełnia ich obawami albo daje nadzieję, to co ich smuci albo cieszy, to z czego są dumni albo... co wymaga zmiany, aby się nie wstydzić. Dziennikarstwo postrzegam jako misję, którą jest nie tylko stawianie pytań, ale szukanie odpowiedzi. Prywatnie jestem fanem różnorodnej, ale tylko dobrej muzyki, miłośnikiem górskiej turystyki i bardzo początkującym żeglarzem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.