W weekend uruchomią nowe połączenie na Hel [zdjęcie interaktywne]

Czytaj dalej
Fot. Andrzej Wiśniewski
Mateusz Mazur

W weekend uruchomią nowe połączenie na Hel [zdjęcie interaktywne]

Mateusz Mazur

Dokładnie w sobotę o godzinie 7.09 z bydgoskiego dworca głównego wyruszy pierwszy pociąg Arrivy na półwysep helski.

Jak zapowiada przewoźnik połączenie umożliwi pasażerom bezpośrednie i komfortowe dotarcie na nadmorski wypoczynek. Pociąg nazwany „Słoneczny Patrol” będzie wyjeżdżał z Bydgoszczy codziennie przez cały okres wakacji.Początek każdego kursu zaplanowano o godzinie 7.09. Pociągi wyjadą z dworca głównego. Dalej pojadą jeszcze przez Gdańsk, Sopot, Gdynię i Władysławowo. O godzinie 11.11 planowany jest przyjazd na końcowy przystanek na Hel. Z kolei odjazd w powrotnym kierunku rozpocznie się o 15.37. W Bydgoszczy pociąg zamelduje się późnym popołudniem, ok. 19.33

W pociągach wakacyjnych będą obowiązywać promocyjne oferty, zniżki na bilety powrotne oraz dla osób podróżujących z rodziną. Zupełną nowością będzie możliwość zakupu biletów na przejazd pociągiem u mobilnych sprzedawców Arriva w Władysławowie i Helu. Specjalnie oznaczonych sprzedawców będzie można spotkać na plaży i w centrum miast.

Dzień wcześniej Arriva na peronie IIIA dworca głównego w Bydgoszczy będzie promować nowe połączenie.

- Specjalnymi uczestnikami wydarzenia będzie rodzina Łopacińskich, która przedstawi swoje wspomnienia i galerię zdjęć z rocznej podróży dookoła świata - zapowiada Joanna Parzniewska, rzecznik Arrivy.

Więcej informacji nt. połączenia i cen biletów oraz innych promocji i atrakcji dostępnych jest na stronie internetowej www.arriva.pl.

Mateusz Mazur

Absolwent dziennikarstwa na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy. W Gazecie Pomorskiej od 2014 roku. Początkowo w dziale miejskim, a od 2018 roku wydawca i dziennikarz portalu internetowego www.pomorska.pl


Poza pracą kibic sportowy na pełen etat. Fan dobrej muzyki, wycieczek rowerowych i gier planszowych.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.