W wakacje nagrodzili ich za wzorową naukę

Czytaj dalej
Fot. Archiwum PCPR
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

W wakacje nagrodzili ich za wzorową naukę

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi rozstrzygnęło konkurs „Wzorowy uczeń“, który był adresowany do uczniów z rodzin zastępczych.

Chociaż trwają wakacje i uczniowie raczej nie myślą o nauce, w Książnicy Tucholskiej obyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu „Wzorowy uczeń“, który organizowany był przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Tucholi. Patronat nad konkursem objął starosta.

Konkurs miał charakter powiatowy i skierowany był do dzieci z rodzinnej i instytucjonalnej pieczy zastępczej uczęszczających do klas IV-VI szkoły podstawowej, I-III gimnazjum oraz szkół ponadgimnazjalnych. W konkursie wzięło udział 29 dzieci. - Wiemy, że uczniowie zasłużyli na wypoczynek, ale to była tak miła uroczystość z wręczeniem nagród - informują w PCPR. - Na zwycięzców czekały atrakcyjne nagrody.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy oraz drobny upominek. W klasie IV-VI szkoły podstawowej najlepsze wyniki miała Anna Gliszczyńska, za nią uplasowała się Kinga Szreiber, trzecie miejsce zajęła Eliza Krieger. Wśród gimnazjalistów pierwsze miejsce zajęła Natalia Misiak, drugie - Radosław Zalewski, na trzecim uplasowała się Kamila Szreiber. Wśród szkół ponadgimnazjalnych, najlepsze wyniki osiągnęła Klaudia Juszczak, tuż za nią była Magdalena Latkowska, a na trzecim miejscu - Wiktoria Dawid.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.