Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

W sobotę wielki finał Stalex Ligi

Raf-Mix czy Euro-Drób będzie mistrzem? Odpowiedź jutro. Fot. Sławomir Wojciechowski Raf-Mix czy Euro-Drób będzie mistrzem? Odpowiedź jutro.
Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

W środę Euro-Drób Toruń sięgnął po Puchar Ligi. Czy jutro po raz trzeci zostanie mistrzem Stalex Ligi ? Czy zdetronizuje go Raf-Mix?

Finał Pucharu Ligi: Euro-Drób I Toruń - Euro-Drób II Toruń 13:4 (5:0)
Bramki: Karol Kułacz 3, Marcin Mrówczyński 3, Bartosz Dreszler 2, Adam Lisiecki 2, Kawka 2, Wojciech Springer oraz Remigiusz Spychalski, Łukasz Kulczewski, Artur Jankiewicz, Sebastian Łoś.

W sobotę do historii przejdzie dziewiąty sezon Stalex Ligi w Świeciu. Poznamy jego medalistów. Tymczasem przedwczoraj zakończyła się trzecia edycja Pucharu Ligi. W toruńskim finale niespodzianki nie było. Euro-Drób I pokonał Euro-Drób II 13:4 (5:0). I po raz pierwszy zdobył to trofeum. Braterski pojedynek rozstrzygnął się szybko. Rezerwy pierwszy cios zadały dopiero przy 0:6. Trzy gole dla „jedynki” strzelił Karol Kułacz, który tym samym przybliżył się do zdobycia „złotego buta” dla najlepszego strzelca sezonu. Dodajmy, że mecz odbył się w Toruniu.

Gala finałowa Stalex Ligi odbędzie się w sobotę o godz. 18 w hali widowiskowo-sportowej w Świeciu. Jak zawsze kibiców czeka ponad trzy godziny zabawy. Głównymi punktami wieczoru będą mecze o 3. i 1. miejsce. O brąz powalczą WSD/Twoja Szkoła Grudziądz i Unisław Team PBDI.

Z kolei w finale zmierzą się wielcy faworyci Euro-Drób Toruń i Raf-Mix/Stalwit Kamnel Świecie. Torunianie po raz trzeci z rzędu mogą być mistrzem, co nie udało się jeszcze żadnej ekipie. Z kolei świecianie po trzech latach mogą odzyskać mistrzowską koronę. I zdobyć ją po raz czwarty w historii. Podczas gali nie zabraknie też wrażeń artystycznych. Zaśpiewa Tobiasz Staniszewski, zatańczą Cheerleaders Toruń. Będzie też pokaz akrobatyczny. Gościem specjalnym gali ma być Piotr Świerczewski, były reprezentant Polski.

Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.