W Rypinie odbyły się Wiosenne Targi Edukacji i Pracy.

Czytaj dalej
Fot. UM
Karolina Rokitnicka

W Rypinie odbyły się Wiosenne Targi Edukacji i Pracy.

Karolina Rokitnicka

Była to wspólna inicjatywa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej i Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Rypinie przy współpracy z Zespołem Szkół nr 2.

Została przygotowana przede wszystkim z myślą o tegorocznych maturzystach, którzy muszą podjąć decyzję dotyczące swojej przyszłości. Podczas targów zaprezentowały się m.in. przedsiębiorstwa i zakłady pracy, a także biura pośrednictwa pracy. Ich przedstawiciele mówili o ofertach zatrudnienia. Na targach pojawili się też pracownicy szkół policealnych, uczelni wyższych oraz ośrodków szkoleniowych. Prezentowali ich ofertę.

- Maturzyści mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji z doradcami zawodowymi z Centrum Informacji Zawodowej OHP we Włocławku oraz Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej - informuje Monika Olender z UM Rypin.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.