W Rypinie można zrobić studia podyplomowe

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapala
Karolina Rokitnicka

W Rypinie można zrobić studia podyplomowe

Karolina Rokitnicka

Jest szansa na podniesienie wykształcania. W Rypinie można zrobić studia podyplomowe.

To efekt współpracy Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej z Kolegium Jagiellońskim Toruńskiej Szkoły Wyższej. Trwa nabór na dwa kierunki. Do wyboru jest edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika oraz socjoterapia. Każdy kierunek to dwa semestry nauki. Czesne wynosi 1900 zł.

- Zajęcia w 100% będą odbywały się w Rypinie przy użyciu metod distance learning. Uczelnia daje możliwość indywidualnego toku studiowania - informuje dyrektor MiPBP Marek Taczyński.

Rekrutacja na oba kierunki prowadzona jest do 17 grudnia w filii nr 2 M-PBP (ul. Młyńska). Pierwsze zajęcia odbędą się po 6 stycznia.

Karolina Rokitnicka

Praca w mediach to moja pasja. Przez wiele lat zajmowałam się dziennikarstwem informacyjnym, wydarzeniowym, przygotowywaniem relacji, przeprowadzaniem interwencji. Szczególnie bliskie mi są sprawy lokalne, dotyczące Golubia-Dobrzynia, samorządowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych. Bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się, zmian i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). 


Od grudnia 2022 roku pracuję w dziale SEO, głównie na szczeblu regionalnym i krajowym. Mam też wydarzeniowe dyżury w województwie, przygotowując informację o wypadkach czy utrudnieniach w regionie.  Ponadto zdarza mi się przygotowywać informacje lokalne z Golubia-Dobrzynia, które trafiają na portal Nasze Miasto Golub-Dobrzyń oraz Gazeta Pomorska/Golub-Dobrzyń.


 

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.