W Rypinie można zrobić studia podyplomowe

Czytaj dalej
Fot. Mariusz Kapala
Karolina Rokitnicka

W Rypinie można zrobić studia podyplomowe

Karolina Rokitnicka

Jest szansa na podniesienie wykształcania. W Rypinie można zrobić studia podyplomowe.

To efekt współpracy Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej z Kolegium Jagiellońskim Toruńskiej Szkoły Wyższej. Trwa nabór na dwa kierunki. Do wyboru jest edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną - oligofrenopedagogika oraz socjoterapia. Każdy kierunek to dwa semestry nauki. Czesne wynosi 1900 zł.

- Zajęcia w 100% będą odbywały się w Rypinie przy użyciu metod distance learning. Uczelnia daje możliwość indywidualnego toku studiowania - informuje dyrektor MiPBP Marek Taczyński.

Rekrutacja na oba kierunki prowadzona jest do 17 grudnia w filii nr 2 M-PBP (ul. Młyńska). Pierwsze zajęcia odbędą się po 6 stycznia.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.