Dominik Fijałkowski

W Inowrocławiu symbole miłości poleciały do nieba

Migawka z walentynkowego popołudnia w Solankach. Jednym z symboli imprezy były balony w kształcie serca. Fot. Dominik Fijałjkowwski Migawka z walentynkowego popołudnia w Solankach. Jednym z symboli imprezy były balony w kształcie serca.
Dominik Fijałkowski

Już po raz piąty zakochani, świętowali walentynki w inowrocławskim Parku Solankowym. Z myślą o nich zorganizowano tam kilka konkursów z nagrodami - zaproszeniami na romantyczne kolacje, seanse kinowe i do pizzerii.

Nie zabrakło nastrojowych piosenek. Jak co roku, kulminacyjnym punktem „Walentynek Do Nieba” było wypuszczenie z mostku kolorowych lampionów przez zakochanych. M. in. swój lampion wypuścili w świat prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza wraz z małżonką Aleksandrą.

Z okazji pięciolecia imprezy zorganizowano specjalny pokaz sztucznych ogni. Walentynkowe spotkania w Solankach cieszą się dużą popularnością. Świadczy o tym nie tylko liczba uczestników, ale także i to, że niektórzy przyjeżdżają specjalnie na tę imprezę nawet z innych województw. W Solankach bawili się wczoraj m. in. olsztynianie. Dodajmy, że z myślą o zakochanych przygotowano sporo innych niespodzianek. Były to promocje na lodowisku i pływalni „Wodny Park” oraz koncert Mesajaha.

Dominik Fijałkowski

Od 1992 roku jestem dziennikarzem "Gazety Pomorskiej" w Inowrocławiu. Piszę o wszystkim, co dzieje się w Inowrocławiu, a głównie o tym co "piszczy" w miejscowym ratuszu. Opisuję też wydarzenia, które dzieją się w pozostałych miastach i gminach powiatu inowrocławskiego. Fotografuję imprezy sportowe, kulturalne, turystyczne... A zdjęcia z tych imprez zamieszczam na www.pomorska.pl i na www.inowroclaw.naszemiasto.pl. Prywatnie..., lubię dłuuuugie wyprawy rowerowe. I te krótsze też. Należę do Nadgoplańskiego Oddziału PTTK w Kruszwicy i Klubu Turystyki Rowerowej "Goplanie".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.