W Inowrocławiu będzie się działo!

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Galasinski
Dariusz Nawrocki

W Inowrocławiu będzie się działo!

Dariusz Nawrocki

Już w najbliższy piątek Inowrocław będzie gospodarzem niezwykłej imprezy. Po raz pierwszy odbędzie się tu bowiem Kujawy Rock Festiwal.

Na imprezę otwierającą cykl festiwali na Kujawach zaproszono absolutne gwiazdy polskiego rocka. W hali sportowej zagrają Happysad i COMA.

Przed gwiazdami na scenie pojawi się grupa Free Road, zwycięzcy naszego plebiscytu. Bilety na festiwal ciągle są jeszcze w sprzedaży. Można je nabywać w sklepie Forte, w KCK, Empiku, w sklepach Media Markt i Saturn oraz na stronach internetowych: www.media-star.pl i www.ticketpro.pl . Początek imprezy o godz. 18.

Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.