Emilia Chanczewska

W domu w Reczu uczyliśmy się o relacjach od siebie nawzajem

Ten projekt pomaga w efektywnym uczeniu się siebie nawzajem. Małgorzata Śmiechowska, kierowniczka Środowiskowego  Domu Samopomocy w Reczu Fot. Emilia Chanczewska Ten projekt pomaga w efektywnym uczeniu się siebie nawzajem. Małgorzata Śmiechowska, kierowniczka Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu
Emilia Chanczewska

W Reczu podsumowano projekt „Gazeciarz - niepełnosprawnym słowem”, realizowany w ramach programu ministra rodziny, pracy i polityki społecznej „Oparcie społeczne dla osób z zaburzeniami psychicznymi - edycja 2018 r.”

Konferencja „Zmieniać świat poprzez nasze dziennikarstwo”, która odbyła się we wtorek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Reczu, zamknęła projekt „Gazeciarz - niepełnosprawnym słowem” Środowiskowego Domu Samopomocy w Reczu.

W jego ramach odbyły się warsztaty kamerowania z Mirosławem Szewłogą i dziennikarstwa telewizyjnego z Małgorzatą Gwiazdą-Elmerych z TVP Szczecin, fotograficzne z Jakubem Gibowskim z Technoparku Pomerania oraz dziennikarstwa prasowego i internetowego prowadzone przez wyżej podpisaną redaktorkę „Głosu”. Uczestnicy konferencji zobaczyli film reżysera Mieczysława Szewłogi z TVP Szczecin, na którym podopieczni ŚDS przeprowadzali między sobą wywiady.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Emilia Chanczewska

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2025 Polska Press Sp. z o.o.

Dokonywanie zwielokrotnień w celu eksploracji tekstu i danych, w tym systematyczne pobieranie treści, danych lub informacji z niniejszej strony internetowej, w tym ze znajdujących się na niej publikacji, przy użyciu oprogramowania lub innego zautomatyzowanego systemu („screen scraping”/„web scraping”) lub w inny sposób, w szczególności do szkolenia systemów uczenia maszynowego lub sztucznej inteligencji (AI), bez wyraźnej zgody Polska Press Sp. z o.o. w Warszawie jest niedozwolone. Zastrzeżenie to nie ma zastosowania do sytuacji, w których treści, dane lub informacje są wykorzystywane w celu ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe. Szczegółowe informacje na temat zastrzeżenia dostępne są tutaj.