jpl/PA

W czwartek działo się w regionie [zdjęcia]

Inowrocławianin hodował konopie w swoim mieszkaniu. Fot. materiały policji Inowrocławianin hodował konopie w swoim mieszkaniu.
jpl/PA

Utonięcie, wypadek na gospodarstwie, przewinienia drogowe.

Na Drodze

Tajny radiowóz jeździł bez tablic

Czytelnik „Pomorskiej” upolował nieoznakowany pojazd funkcjonariuszy bez tablic. - To nasze auto - potwierdza Marzena Solochewicz-Kostrzewska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu. Nieoznakowaną czarną vectrą, która jest postrachem zbyt szybko jeżdżących kierowców, tym razem nie jechali funkcjonariusze „drogówki”. Kto zatem prowadził auto? - Pracownik cywilny - wyjaśnia Solochewicz-Kostrzewska.
Miał on sprawdzić sprawność auta, po naprawie usterki.
- Nie zauważył, że nie ma tablic rejestracyjnych - dodaje. - Zostały one wcześniej zdjęte, ponieważ wyhaczyły się uchwyty, na których były umocowane.
Jak zapewnia policjantka, kierowca został ukarany. - Otrzymał mandat w wysokości 100 złotych - mówi oficer prasowy.

Nad Zalewem Koronowskim

Nastolatek utonął w Samociążku

Wczoraj wczesnym popołudniem policjanci i strażacy z Koronowa i Bydgoszczy dostali informację, że młody chłopak wypłynął 20 metrów od brzegu i zniknął pod taflą Zalewu Koronowskiego w Samociążku. O sprawie poinformowali ich koledzy 19-latka. Gdy udało się wyciągnąć z wody chłopaka, lekarz stwierdził zgon.

Okolice Szubina

Starszy mężczyzna zginął po ataku byka

81-latek wykonywał prace na łące w gminie Szubin. Został zaatakowany przez pasącego się tam byka. Mężczyzna zmarł najprawdopodobniej w wyniku obrażeń.

Lipno

Pijany stawił się na leczenie do szpitala w Lipnie. Miał ze sobą amfetaminę

Inowrocławianin hodował konopie w swoim mieszkaniu.
materiały policji Do szpitala w Lipnie przyjechał mając przy sobie 11 g amfetaminy.

W środę (01.06) wieczorem dyżurny lipnowskiej policji dostał zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który zgłosił się na leczenie na jeden z oddziałów lipnowskiego szpitala. Policjanci, którzy pojechali na miejsce, zastali tam awanturującego się pacjenta. Funkcjonariusze spacyfikowali pijanego mężczyznę. Znaleźli w jego ubraniu dwa foliowe woreczki z amfetaminą. Miał jej w sumie 11 g. 31-letni mieszkaniec Włocławka został zatrzymany w policyjnym areszcie. Wczoraj (02.06) policjanci przedstawili zatrzymanemu mężczyźnie zarzut posiadania narkotyków. Grozi mu do trzech lat więzienia.

Inowrocław

W domu uprawiał konopie

Inowrocławianin hodował konopie w swoim mieszkaniu.
materiały policji Inowrocławianin hodował konopie w swoim mieszkaniu.

Do 3 lat pozbawienia wolności grozi 44-letniemu mężczyźnie, u którego w domu policjanci znaleźli pięć krzewów konopi w różnej fazie wzrostu. Rośliny zostały przez policjantów zabezpieczone jako dowód do postępowania karnego. Zatrzymanemu inowrocławianin usłyszał zarzut uprawy nielegalnych roślin.

jpl/PA

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.