Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

W Częstochowie będzie liczna reprezentacja

W „dwójkach” srebrny medal zdobyły siatkarki Jokera Świecie. Fot. Sławomir Wojciechowski W „dwójkach” srebrny medal zdobyły siatkarki Jokera Świecie.
Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

Dziewięć drużyn z Grudziądza, Świecia i Lniana zagra w lipcu w finale ogólnokrajowym turnieju Kinder+Sport w minisiatkówce.

W Świeciu (dziewczęta) oraz Grudziądzu (chłopcy) odbyły się finały wojewódzkie turnieju Kinder+Sport.

Zmagania siatkarek zdominowała Aleksandria Aleksandrów Kujawski, której wychowanki sięgnęły po dwa złote medale i jeden srebrny. W „dwójkach” srebro zdobył Joker I Świecie, który w finale uległ właśnie Aleksandrii 0:2. Z kolei w „trójkach” brąz wywalczył Koset I Grudziądz. Blisko podium w „czwórkach” był Culmen I Chełmno. Jednak w meczu o 3. miejsce podopieczne Macieja Szulca przegrały 1:2 z UKS „Czwórka” Włocławek.

Finał chłopców zdominowała Stal Grudziądz, która wywalczyła pięć medali, w tym złote w „dwójkach” i „trójkach”. Po srebro w „czwórkach” sięgnął Koset Grudziądz, z kolei w „trójkach” trzeci był Spartakus Lniano.

Wszyscy medaliści awansowali do finału ogólnopolskiego turnieju Kinder+Sport, który po raz pierwszy będzie w Częstochowie (1-4 lipca).

Wyniki dziewcząt

„Dwójki”: 1. SKS „Aleksandria” I Aleksandrów Kujawski, 2. Joker I Świecie, 3. Spartakus I Koronowo, 4. Budowlani I Toruń, 5. Spartakus I Lniano, 6. Stal I Grudziądz, 7. Joker III Świecie, 8. UKS „Czwórka” I Włocławek, 9. SP Góra, 10. TS „Koset” II Grudziądz, 11. Sokół V Mogilno, 12. Spartakus II Koronowo.
„Trójki”: 1. WTS I Włocławek, 2. SKS „Aleksandria” I Aleksandrów Kujawski, 3. Koset I Grudziądz, 4. Pałac I Bydgoszcz, 5. SP 4 I Bydgoszcz, 6. SKS „Aleksandria” II Aleksandrów Kujawski, 7. Spartakus I Koronowo, 8. Pałac II Bydgoszcz.
„Czwórki”: 1. SKS „Aleksandria” I Aleksandrów Kujawski, 2. Pałac I Bydgoszcz, 3. UKS „Czwórka” Włocławek, 4. Culmen I Chełmno, 5. Pałac II Bydgoszcz, 6. Culmen II Chełmno, 7. Pałac III Bydgoszcz, 8. Tucholanka II Tuchola.

Wyniki chłopców

„Dwójki”: 1. Stal I Grudziądz, 2. Stal II Grudziądz, 3. Stal III Grudziądz, 4. Koset II Grudziądz, 5. AZS OŚ I Toruń, 6. OSiR I Ciechocinek, 7. Koset I Grudziądz, 8. Spartakus Lniano, 9. Stal V Grudziądz, 10. Stal X Grudziądz.
„Trójki”: 1. Stal II Grudziądz, 2. SP nr 60 I Bydgoszcz, 3. Spartakus Lniano, 4. SP nr 1 Ciechoci-nek, 5. SP nr 60 II Bydgoszcz, 6. Stal V Grudziądz, 7. Koset I Grudziądz.
„Czwórki”: 1. SP nr 60 I Bydgoszcz, 2. Koset I Bydgoszcz, 3. Stal I Grudziądz, 4. NTS „Trójka” I Nakło, 5. Stal II Grudziądz, 6. SP nr 60 II Bydgoszcz, 7. AZS OŚ I Toruń, 8. Koset II Grudziądz.

Sławomir Wojciechowskislawomir.wojciechowski@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.