Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

W Chojnicach była nagroda, a w Warszawie medale

Od lewej Marta Grabowska, Monika Guzentzel i Agnieszka Kwiatkowska, które zajęły podium w kategorii solo dance show dla zawodniczek w wieku 14-15 la Fot. nadesłane Od lewej Marta Grabowska, Monika Guzentzel i Agnieszka Kwiatkowska, które zajęły podium w kategorii solo dance show dla zawodniczek w wieku 14-15 lat.
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

4 marca Monika Michalewicz i jej podopieczne zaocznie dostały Oscara w Chojnicach, a w Warszawie walczyły o medale.

Znowu sukces i kolejne medale na Mistrzostwach Ekstraklasy ZNTS.

Mistrzostwa Extraklasy Związku Nowoczesnego Tańca Sportowego odbyły się w kategorii dance show i fantazy, były też zawody ligowe w jazz dance i broadway jazz. Były to kwalifikacje do Mistrzostw Świata WDU (World Dance Union).

Reprezentantki Chojnickiego Centrum Kultury i Studia Tańca Music Dance w kategoriach dance show i fantazy wytańczyły aż 21 medali w solo, duetach oraz puchar za I miejsce dla zespołu Music Dance do 11 lat za „Tęczowe dziewczyny’’.

Trzynaście tancerek trenowanych przez Monikę Michalewicz, otrzymało 11 tytułów mistrzowskich w kategoriach solo, duet i mała formacja, 3 drugie miejsca i 3 trzecie.

W solo dance show (mistrz Polski) do 13 lat: I miejsce Marta Szyszka. W solo dance show (mistrz Polski) 14-15 lat: I miejsce Monika Guentzel, II miejsce Marta Grabowska, III Agnieszka Kwiatkowska. W solo dance show i fantazy (2x mistrz Polski) 16-17 lat: I miejsce Olga Szynwelska. W solo dance show i fantazy (2x mistrz Polski) powyżej 18 lat: I miejsce Natalia Rudnik. W solo dance show do 11 lat: VII miejsce Kinga Kitowska. W solo fantazy (mistrz Polski) do 9 lat: I miejsce Wiktoria Dąbrowska. Duety dance show do 13 lat: III miejsce Natalia Mosek i Natalia Myśków. Duety dance show (mistrz Polski) 14-15 lat: I miejsce Olga Szynwelska i Monika Guentzel, III miejsce Marta Grabowska i Agnieszka Kwiatkowska. W solo fantazy do 13 lat: II miejsce Marta Szyszka, W solo fantazy (mistrz Polski) do 15 lat: I miejsce Monika Guentzel, Duety fantazy do 13 lat: II miejsce Zofia Kosobucka i Kinga Kitowska, IV miejsce Natalia Myśków i Natalia Mosek. Duety fantazy (mistrz Polski) do 17 lat: I miejsce Monika Guentzel i Olga Szynwelska. Miniformacje fantazy (mistrz Polski) do 13 lat: I miejsce Music Dance.

W solo debiutowała Wiktoria Dąbrowska, Kinga Kitowska i Natalia Myśków. Chojniczanki zaprezentowały się także znakomicie w drugiej części turnieju. W lidze tańca jazz lirycal i jazz broadway, gdzie w solowych kategoriach wytańczyły aż 11 medali. Liga tańca jazzowego: jazz lirycal do 13 lat, liga B: I miejsce Marta Szyszka. Jazz lirycal do 15 lat, Extraklasa: I miejsce Monika Guentzel. Jazz lirycal do 15 lat, liga B: I miejsce Marta Grabowska, II miejsce Agnieszka Kwiatkowska. Jazz lirycal Extraklasa powyżej 16 lat: I miejsce Natalia Rudnik, II Olga Szynwelska.

Jazz broadway do 11 lat, liga B: I miejsce Natalia Myśków. Jazz broadway do 13 lat, liga B: I miejsce Marta Szyszka. Jazz broadway Extraklasa: I miejsce Natalia Rudnik, II Monika Guentzel, III Olga Szynwelska.

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.