Monika Smól

W Chełmnie z okna wypadł mały chłopiec. „Ciocia” jest w szoku

Na rynku wylądował śmigłowiec LPR, który zabrał chłopca z  urazem czaszkowo-mózgowym do bydgoskiego „Jurasza”. Fot. Nadesłane KP PSP w Chełmnie Na rynku wylądował śmigłowiec LPR, który zabrał chłopca z urazem czaszkowo-mózgowym do bydgoskiego „Jurasza”.
Monika Smól

W piątek, około godz. 10.30, przy ul. Rynkowej - dobiegającej do starówki - z okna poddasza na trzeciej kondygnacji kamienicy wypadł mały chłopiec. Był pod opieką 15-letniej cioci. Prababcia była w sklepie.

Przechodnie w słoneczne przedpołudnie nie wiedzieli, co dzieje się, gdy na rynku pojawiło się kilka strażackich wozów i tłum ratowników: strażaków, policjantów i służby medyczne, którzy zabezpieczyli płytę rynku na przylot śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Myśleli nawet, że ktoś w okolicy podłożył bombę. Szybko przekonali się, że chodzi o ratowanie życia dziecka. 15-miesięczny maluch wypadł z okna kamienicy na chodnik przy ul. Rynkowej.

Pozostało jeszcze 77% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Monika Smól

Przygodę z dziennikarstwem rozpoczęłam już w liceum. Skończyłam filologię polską na Uniwersytecie Gdańskim. W "Pomorskiej" od 2005 roku. Bliskie mojemu sercu jest Chełmno - Miasto Zakochanych, w którym spędziłam siedem lat, a powiat chełmiński to cały czas mój rejon działania. Pasja? Dziennikarstwo sportowe, fotografia sportowa, a rozwijam ją głównie w rodzinnym mieście - Chojnicach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.