Andrzej Galczak

Uschnięte kikuty drzew we Włocławku straszą swym wyglądem, zamiast cieszyć oczy

Można mieć wątpliwości czy te drzewa dotrwają do zakończenia postępowania administracyjnego Fot. Andrzej Galczak Można mieć wątpliwości czy te drzewa dotrwają do zakończenia postępowania administracyjnego
Andrzej Galczak

Przy ulicy Promiennej we Włocławku jest kilkadziesiąt suchych drzew. Czekają na zakończenie postępowania administracyjnego. Ale i w centrum miasta takich nie brakuje.

Otrzymaliśmy kilka sygnałów od Czytelników dotyczących uschniętych drzew przy ul. Promiennej. Są, a raczej były to stosunkowo młode rośliny. Prawie na całej długości tej ulicy obumarły. Jedynie pod koniec ulicy, idąc w kierunku ul. Hożej, stoi jeszcze kilka z pojedynczymi gałązkami, na których niedawno były jeszcze liście. Te umierają nieco wolniej, ale ich los także został przesądzony.

Na wielu ulicach Włocławka, także w ścisłym centrum, stoją kikuty starych drzew. Jeden z czytelników kąśliwie zaproponował, aby i resztę drzew zabetonować aż po pień.

O drzewach, które straszą we Włocławku czytaj więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Andrzej Galczak

W Gazecie Pomorskiej pracuję od 1999 r.. Wcześniej byłem rzecznikiem prasowym dużej włocławskiej firmy. Najczęściej zajmuję się materiałami interwencyjnymi. Lubię góry, bieganie i terenową jazdę rowerem.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.