Urzędnik z Golubia-Dobrzynia podejrzewa radnych o popełnienie przestępstwa

Czytaj dalej
Fot. KR
Karolina Rokitnicka

Urzędnik z Golubia-Dobrzynia podejrzewa radnych o popełnienie przestępstwa

Karolina Rokitnicka

Cezar Maćkiewicz, teraz jako kierownik wydziału dróg Urzędu Miasta, kontynuuje swoje szokujące publikacje. Jest zapowiedź procesu.

Cezar Maćkiewicz jest znany z wydawania listów i gazetek w okresie kampanii wyborczych. W tej kadencji znalazł zatrudnienie w Urzędzie Miasta. Najpierw jako doradca burmistrza, następnie jako kierownik nowego wydziału – Utrzymania Dróg i Czystości. Jako kierownik przygotował pismo do mieszkańców, Rady Miasta i Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Twierdzi m.in. że troje radnych - Rafał Malinowski, Szymon Wiśniewski i Dominika Piotrowska - negatywnie wypowiada się o kierowanym przez niego wydziale i oczekuje ogłoszenia przetargu na sprzątanie miasta w celu obniżenia kosztów. Podejrzewa popełnienie przestępstwa - nakłaniania radnych do ustawienia przetargu, w celu osiągnięcia korzyści majątkowych przez firmę TAR. Radni są tym faktem oburzeni.

Jak sprawę komentuje Dominika Piotrowska? Czy burmistrz wyciągnie konsekwencje wobec kierownika? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 83% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.