Uniwerek w Pruszczu ogłasza nabór

Czytaj dalej
Fot. Piotr Krzyżanowski
Agnieszka Romanowicz

Uniwerek w Pruszczu ogłasza nabór

Agnieszka Romanowicz

Aleksandra Rosińska-Burek, dyrektor biblioteki w Pruszczu, ogłasza nabór na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Spotkanie w tej sprawie odbędzie się 11 marca o godz. 17 w bibliotece.

Będzie w nim uczestniczyła koordynatorka UTW z ramienia Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy. - Żeby powołać UTW musimy mieć minimum 30 słuchaczy - wyjaśnia pani dyrektor. - Zajęcia odbywałby się dwa razy w miesiącu. Koszt nie jest jeszcze ustalony, ale spodziewam się, że wyniesie on około stu złotych na rok.

Warto dodać, że UTW powołuje radę, która ma wpływ na dobór tematów wykładanych podczas zajęć. Często są one poświęcone podróżom, zdrowiu, fotografii, psychologii, wyglądowi, dogoterapii, apiterapii. Ekspertami są zazwyczaj wykładowcy uniwersyteccy.

Agnieszka Romanowicz

Bardzo lubię pisać i jestem wyczulona na krzywdę - to główne powody, dla których zostałam dziennikarką. Na co dzień piszę o wszystkim, a moje działki w „Gazecie Pomorskiej” to zdrowie psychiczne, uchodźcy, gaz łupkowy i pszczelarstwo. Interesuję się architekturą i kocham wieś.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.