Uczestnicy WTZ zwiedzili nową komendę

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Uczestnicy WTZ zwiedzili nową komendę

Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Tucholscy policjanci na ul. Dworcowej bardzo chętnie przyjmują gości i oprowadzają po budynku. - Nie mamy tajemnic - podkreśla komendant. - Można zajrzeć w każdy kąt.

Także uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Tucholi wybrali się z wizytą do funkcjonariuszy policji. - Zwiedziliśmy nowy budynek tucholskiej komendy - mówi Monika Zwolińska z warsztatów. - Oprowadził nas st. sierż. Bartosz Wiese, któremu bardzo dziękujemy.

Opowiedział o pracy w policjantów, pokazał nowoczesne pomieszczenia nowej siedziby policji. Zainteresowanie wśród uczestników było ogromne. - Zobaczyliśmy pomieszczenie osób zatrzymanych, siłownię, strzelnicę oraz niebieski pokój - przyjazne pomieszczenie przystosowane i przeznaczone do przesłuchań najmłodszych obywateli - dodaje Zwolińska. - I tak nasza wycieczka dobiegła końca, mamy nadzieje, że szybko spotkamy się ponownie.

Wizyta u policjantów bardzo się podobała, a uczestnicy wycieczki podkreślali, że było super. - Mam nadzieję, że jeszcze odwiedzimy policjantów - dodała uczestniczka WTZ Karolina Warzyńska.

- Najbardziej podobała mi się strzelnica, szkoda, że sami nie mogliśmy postrzelać, ale może kiedyś ... - powiedział uczestnik WTZ Marcin Kosidowski.

Janina Waszczuk janina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.