Uczą się rewelacyjnie i są nagradzani

Czytaj dalej
Fot. Nadesłane
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Uczą się rewelacyjnie i są nagradzani

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Stypendyści ze szkół - gimnazjum i ponadgimnazjalnych spotkali się z władzami starostwa w Tucholi i odebrali gratulacje za wybitne wyniki w nauce.

To było uroczyste spotkanie ze stypendystami, którym wręczono listy gratulacyjne będące formą wyróżnienia za wybitne wyniki w nauce i inne osiągnięcia.

Aż 47 uczniów spełniło kryteria regulaminu przyznawania stypendium i otrzymało stypendium naukowe starosty tucholskiego za drugi semestr, czyli od luty do czerwca.

- W porównaniu z II semestrem ubiegłego roku szkolnego liczba stypendystów wzrosła o 21- informują w starostwie. - Wszyscy wyróżnieni uczniowie mają bardzo wysoką średnią ocen, a większość może się pochwalić także innymi osiągnięciami.

Gratulacje składali stypendystom starosta Michał Mróz, członek zarządu powiatu Jerzy Kowalik oraz dyrektorzy szkół.

Z Zespołu Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi stypendia dostali Jarosław Warmbier, Agnieszka Rompalska, Martyna Gerbatowska, Przemysław Piesik, Grażyna Rybak, Anna Borta, Joanna Wytrążek, Oliwia Muszczak, Arkadiusz Ragus, Agnieszka Chechła, Dominika Grzonkowska, Wiktoria Rytlewska i Agnieszka Grzempa - wszyscy z ZSLiA, z Technikum nr 2, a także Angelika Retkowska z ZSLiA z ZSZ.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.