Uchwalenie budżetu Golubia-Dobrzynia podzieliło radnych

Czytaj dalej
Fot. Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka

Uchwalenie budżetu Golubia-Dobrzynia podzieliło radnych

Karolina Rokitnicka

Uchwalenie budżetu Golubia-Dobrzynia na przyszły rok podzieliło radnych. Obiekcje wywołały kwoty na promocję, wynagrodzenia i sprzątanie.

Dochody miasta mają wynieść ponad 56,97 mln zł, w tym aż 9 mln zł zaplanowano z wpływów majątkowych. To m.in. dotacje na inwestycje oraz dochody ze sprzedaży majątku. Wydatki opiewają na około 60,02 mln zł. Na inwestycje jest ponad 12 mln zł. Przewidziano zaciągnięcie 4,1 mln zł kredytu. Pieniądze mają pójść na pokrycie planowanego deficytu - 3,05 mln oraz spłaty wcześniejszych zobowiązań.

Za przyjęciem proponowanego budżetu Golubia-Dobrzynia zagłosowało ośmioro radnych. Czworo było przeciw. Więcej w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 85% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.