Tutaj są wolne miejsca w przedszkolach publicznych w Bydgoszczy

Czytaj dalej
Fot. Anatol Chomicz
Katarzyna Piojda

Tutaj są wolne miejsca w przedszkolach publicznych w Bydgoszczy

Katarzyna Piojda

Rodzice denerwowali się, czy ich maluch we wrześniu dostanie się do przedszkola publicznego. Tymczasem jeszcze teraz w wybranych placówkach są wolne miejsca.

Oferta przedszkoli publicznych jest porównywalna z tym, co proponują przedszkola niepubliczne. Podobne jest też wyposażenie placówek prowadzonych przez miasto oraz tych, które są kierowane przez osoby prywatne.

A jednak tańsze jest przedszkole publiczne. Dla porównania: tutaj za pobyt dziecka należy zapłacić około 300-400 złotych miesięcznie (zależnie od liczby dni, kiedy dziecko było obecne oraz od zajęć dodatkowych, na które rodzice zdecydują się posłać smyka). Gdy natomiast mama i tata wybiorą przedszkole niepubliczne, płacą miesięcznie nawet 700 złotych za całość.

Zostało jeszcze 78 wolnych miejsc (ta liczba może zmienić się z dnia na dzień). Gdzie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 68% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Katarzyna Piojda

Miałam 6 lat, gdy postanowiłam zostać dziennikarką. I tak też wyszło. Piszę o bezrobotnych, bezdomnych, ubogich, czyli o ludziach, którzy znaleźli się na życiowym zakręcie i trudno im z niego wyjść. Samo pisanie w tym przypadku to za mało. Staram się więc im pomóc wyjść z tego zakrętu. Zajmuję się także tematyką bydgoskiej oświaty. Piszę również do serwisów Regiodom.pl i Strefa Biznesu.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.