Tragedia na drodze w gminie Raciążek

Czytaj dalej
Fot. KPP w Aleksandrowie Kujawskim
Jadwiga Aleksandrowicz

Tragedia na drodze w gminie Raciążek

Jadwiga Aleksandrowicz

W miniony poniedziałek (8 bm) na drodze prowadzącej przez Turzno (gm. Raciążek) zginął 59-letni mężczyzna. Prowadzone śledztwo ma wyjaśnić, jak do tego doszło.

Na razie wiadomo tyle, że wypadek wydarzył się w poniedziałkowe popołudnie w miejscowości Turzno. Zderzyły się jadący w tym samym kierunku (w stronę Służewa) motocykl i samochód osobowy renault.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że w pewnym momencie kierujący autem mężczyzna ( 64 lata) zdecydował się wyprzedzić jadącego motocyklistę. Gdy był na jego wysokości, z niewyjaśnionych dotąd przyczyn motocyklista (59 lat) skręcił nagle w lewo i uderzył w wymijający go samochód.

- Kierowca samochodu był trzeźwy i nie doznał żadnych obrażeń. Natomiast motocyklista poniósł śmierć na miejscu - informuje Łukasz Kochanowski pełniący obowiązki oficera prasowego w Komendzie Powiatowej Policji w Aleksandrowie Kujawskim. - Przyczynę i szczegółowe okoliczności tego tragicznego w skutkach wypadku wyjaśni prowadzone śledztwo - dodaje przedstawiciel policji.

Jadwiga Aleksandrowicz

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.