Marek Bluj

Tory w Rzeszowie i Krośnie nie nadają się do jazdy. W najbliższych dniach nie mowy o treningach. Co z memoriałem Nazimka

Tory w Rzeszowie i Krośnie nie nadają się do jazdy. W najbliższych dniach nie mowy o treningach. Co z memoriałem Nazimka
Marek Bluj

Sezon ligowy 2018 na żużlu za pasem, tymczasem niemal wszystkie kluby mają trudności z należytym przygotowaniem torów. Odwoływane są kolejne sparingi. Coraz głośniej mówi się o możliwości przełożenia zaplanowanej na 8 kwietnia inauguracyjnych kolejek w poszczególnych ligach. Wszystko zależy od pogody.

W PGE Ekstralidze decyzja podjęta zostanie we wtorek po świętach. Jak mocno będzie świecić słońce, to nie będzie tematu. Niestety, początek wiosny według meteorologów ma być kapryśny.

O ile w północnej i południowo-zachodniej części Polski zawodnicy o ostatnich dniach mieli możliwość przeprowadzenia pierwszych treningów, w Gdańsku i Toruniu odbyły się planowane zawody, to od Krakowa, przez Tarnów, Rzeszów po Lublin i Krosno na żadną jazdę w najbliższym czasie nie ma raczej szans. Tory Wandy, Unii, Stali, Motoru i KSM po nocy skute są lodem, w ciągu dnia przypominają bajoro, a w Rzeszowie, Krośnie i Lublinie znajdują się na nich jeszcze resztki śniegu.

W dalszej części artykuły przeczytasz o:

 • planach na Memoriał Nazimka
 • treningach naszych żużlowców
Pozostało jeszcze 73% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
 • Prenumerata cyfrowa

  Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

  już od
  3,69
  /dzień
Marek Bluj

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.