Tor żużlowy zamienią na... tor na lodzie. Emocje gwarantowane [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Sławomir Kowalski
Joanna Maciejewska

Tor żużlowy zamienią na... tor na lodzie. Emocje gwarantowane [wideo]

Joanna Maciejewska

Już w niedzielę startują widowiskowe Mistrzostwa Torunia w Speedway’u na Lodzie. Na Tor-Torze zmierzą się zawodnicy z Niemiec i Polski, w akcji zobaczymy choćby Adriana Miedzińskiego.

Imprezie żużlowej przyświeca również szczytny cel, dochód z mistrzostw zostanie bowiem przeznaczony na Fundację „Światło” oraz Hospicjum „Nadzieja” w Toruniu.

Zainteresowani? Bilety są w cenie 15 (strefa A) i 10 (strefa B) złotych. Można je nabyć w kasach MOSiR przy ulicy Bema lub klikając na inter- netową stronę www. torun- skiebilety.pl.Przypominamy, z okazji ferii, toruński Tor-Tor czeka na najmłodszych. Kto chce się poślizgać, nie zapłaci za wejście. Wypożyczenie łyżew kosztuje zaś 5 zł. Wejścia w godz. 14.15-19.50.

Joanna Maciejewska

Od września 2015 roku pracowałam w toruńskim oddziale "Gazety Pomorskiej". Od stycznia 2021 pracuję we włocławskim oddziale. Piszę między inny materiały na tematy związane z edukacją, służbą zdrowia czy miejskimi inwestycjami. Moje materiały można znaleźć zarówno w papierowym wydaniu Gazety Pomorskiej, a także na stronach: pomorska.pl oraz wloclawek.naszemiasto.pl.


Prywatnie pełnoetatowa mama, od zawsze zauroczona poezją śpiewaną, teatrem i podróżami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.