Tomek Kozłowski liczy na naszą pomoc

Czytaj dalej
Fot. Janina Waszczuk
Janina Waszczuk

Tomek Kozłowski liczy na naszą pomoc

Janina Waszczuk

Przed nami wielki finał turnieju charytatywnego i moc atrakcji.

W ostatni weekend nie tylko były mecze piłki halowej, ale chętni mogli uczestniczyć także w koncercie cekcyńskiej orkiestry "Campanella" i oglądać sztukę teatralną. Orkiestra jak zwykle dała specjalny piękny koncert i zagrała kilka światowych szlagierów. Wychodzący z koncertu mieli wręcz niedosyt.

Były mecze w hali OSiR i w ZSLiT. W turnieju brało udział 15 drużyn, które rozegrały mecze w 4 grupach. Zebrano 1 tys. 519,74 zł.

Ostatnia kolejka koronowskiej ligi halowej piłki nożnej miała też dodatkowy cel, którym była zbiórka wpłat cegiełek na rzecz poszkodowanego w wypadku Tomasza Kozłowskiego. Prawie wszystkie drużyny zadeklarowały chęć udziału w akcji. Ponadto bardzo miły gest popłynął od zwycięzców tegorocznych rozgrywek, drużyny „Pit Bull“. Jej członkowie przekazali kupon wartości 600 zł za zwycięstwo w turnieju oraz o wartości 150 zł za zwycięstwo w klasyfikacji bramkarz turnieju. Łącznie zebrano 1 tys. 550 zł, którą „Pit Bull“ osobiście przekaże organizatorom podczas podsumowującego akcje turnieju w niedzielę w Tucholi.

Organizatorzy bardzo dziękują wszystkim, którzy już wspomogli poszkodowanego w wypadku Tomka Kozłowskiego i zapraszają na niedzielny finał. - Impreza będzie w hali OSiR. Zapraszamy od godz. 13 - zachęca Anna Toby, jedna z organizatorek. - Będzie się działo. Ile środków zebrano dotychczas - w TOK i w sali sportowej ZSLiT przekażę wkrótce.

Zagrają zwycięskie drużyny z poszczególnych gmin. Będą turnieje pokazowe, zagrają także samorządowcy. Będzie loteria fantowa i pokazy tańca breakdance.

Tomka Kozłowskiego można również wesprzeć, przekazując 1 proc. z podatku. W tym celu w deklaracji podatkowej w pozycji KRS należy wpisać numer KRS 0000343404 Fundacji oraz cel szczegółowy „Tomasz Kozłowski“, a także zaznaczyć kwadrat „wyrażam zgodę“.

Środki można wpłacać również na konto bankowe 42 1600 1185 0004 0807 4789 5152 z dopiskiem: „Tomasz Kozłowski“.

Janina Waszczuk

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.