Tomasz Szymański wprowadził się do biurowca MPGN-u

Czytaj dalej
Fot. Grzegorz Jakubowski
(LERN)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Tomasz Szymański wprowadził się do biurowca MPGN-u

(LERN)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Jedyny obecnie poseł z Grudziądza zmienił siedzibę swojego biura parlamentarnego. Od wczoraj przyjmuje w budynku dawnej siedziby Energi przy ul. Skłodowskiej-Curie 5. Biurowiec kupiło niedawno Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami.

- Przeprowadziłem się, bo moje poprzednie biuro przy ul. Długiej miało 130 metrów kw. powierzchni. Dzieliłem je z senatorem Wojtczakiem. Sam nie potrzebuję aż takiej przestrzeni - mówi Tomasz Szymański. - Moje nowe pomieszczenia mają tylko 70 metrów. Poza tym tam płaciłem za wynajem osobie spoza Grudziądza. Teraz mój czynsz zostanie w mieście.

Poprzednie biuro poselskie nie było dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych. Nowe też nie jest. Ale będzie.

- Biuro jest na czwartym piętrze, ale niebawem zostanie tu zainstalowana winda - dodaje Szymański. Czy z wysokości lepiej dostrzeże problemy, z którymi boryka się Grudziądz? - Zawsze je dostrzegałem. Teraz dodatkowo będę miał piękny widok na miasto.

W nowym biurze będą kontynuowane dyżury prawnika. - Grudziądzanie przychodzili do nas często w sprawach mieszkaniowych. Teraz będą mogli pójść do prezesa MPGN-u Zenona Różyckiego, a potem do mnie. Bo będziemy urzędować w jednym budynku - dodaje parlamentarzysta.

Prawnik będzie przyjmował w każdy wtorek o godzinie 15.15. Tak jak do tej pory, trzeba będzie się umówić telefonicznie. Nowe biuro ma nowy numer tel: 56/ 633-52-42. Czynne będzie od pon. do pt. w godz. 9-16.

(LERN)redakcja.grudziadz@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.