Maria Eichler

To znakomity spektakl. I znakomite role teamu Szlangi

Od lewej Piotr Rutkowski i Sebastian Mrówczyński w jednej ze scen spektaklu „Terror 2.0” w reżyserii Grzegorza Szlangi. Fot. Maria Eichler Od lewej Piotr Rutkowski i Sebastian Mrówczyński w jednej ze scen spektaklu „Terror 2.0” w reżyserii Grzegorza Szlangi.
Maria Eichler

W lutym premiera, w październiku jedno z ostatnich przedstawień, przynajmniej w Chojnicach, bo reżyser Grzegorz Szlanga zapowiada, że tak, oczywiście, będzie jeszcze grał „Terror 2.0”, ale gdzie indziej.

Co się stało od lutowej premiery? Przedstawienie dojrzało, jak to było do przewidzenia, a aktorzy wykonali olbrzymią pracę, by jeszcze lepiej zaprezentować swoje role. Patrzy się na to przyjemnie. Sebastian Mrówczyński, główny bohater opowieści jest więc jeszcze bardziej dramatyczny, niż był, a jego kamienna twarz po odkryciu tego, co zdarzyło się w jego domu, ukrywa głęboki smutek. I wściekłość, która eksploduje czynem zarezerwowanym dla ludzi o złym sercu. Ale czy on jest zły? Przecież nie. Tylko podjął niewłaściwą decyzję, za wcześnie wrócił do domu, nakrył żonę z kochankiem. Wszystko. Odkręcenie kurków z gazem da się zrozumieć, przecież to są emocje...Nie żaden terror ani żaden terroryzm.

Recencja spektaklu w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 59% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Maria Eichler

Lubię pisać o sprawach społecznych, polityce i kulturze. Zajmuję się tym na łamach mutacji chojnickiej "Gazety Pomorskiej"

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

plus.pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2020 Polska Press Sp. z o.o.