Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

To nie pierwszy duży sukces Jarka Warmbiera

Jarosław Warmbier nie raz udowodnił, że ma  dużą wiedzę i  i brał udział w różnych konkursach. Fot. Nadesłane Jarosław Warmbier nie raz udowodnił, że ma dużą wiedzę i i brał udział w różnych konkursach.
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

W Zespole Szkół Licealnych i Agrotechnicznych w Tucholi mają zdolnych uczniów. Biorą udział w olimpiadach na różnych szczeblach.

Jarosław Warmbier z ZSLiA zakwalifikował się do etapu centralnego XXIX Olimpiady Wiedzy Ekonomicznej. W zawodach okręgowych brało udział 738 uczniów z całej Polski.

- Jarek wywalczył dwudzieste siódme miejsce w Polsce i tym samym zakwalifikował się do etapu centralnego olimpiady - mówi Ireneusz Wesołowski, dyrektor ZSLiA. - Bardzo się cieszymy z sukcesów naszego ucznia.

Hasło przewodnie tej dycji brzmi „Nierówności społeczne a rozwój gospodarczy“. Zawody okręgowe miały charakter pisemny i składały się z trzech elementów - jednego pytania opisowego o charakterze ogólnym nawiązującego do hasła przewodniego olimpiady, zadania z analizy finansowej i trzydziestu pytań testowych. Promotorem, który koordynował przygotowania do olimpiady, jest Joanna Pluschke. Etap centralny odbędzie się 2-3 kwietnia w Warszawie. - Gratulujemy i życzymy powodzenia - dodają w szkole.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.