Wojciech Kulig

To cios wymierzony w nasz region - twierdzi burmistrz Darłowa

W sprawie sprzeciwu wobec likwidacji Urzędu Morskiego w Słupsku zbierane są podpisy pod petycją. Na kapitanacie portu w Darłowie rozwieszony został Fot. Radek Koleśnik W sprawie sprzeciwu wobec likwidacji Urzędu Morskiego w Słupsku zbierane są podpisy pod petycją. Na kapitanacie portu w Darłowie rozwieszony został transparent
Wojciech Kulig

Arkadiusz Klimowicz, burmistrz Darłowa napisał list do ministra gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej. Sprzeciwia się planom likwidacji Urzędu Morskiego w Słupsku.

O planach dotyczących zniesienia Urzędu Morskiego w Słupsku pisaliśmy na naszych łamach już kilka dni temu. Ministerstwo Gospodarki Morskiej i Żeglugi Śródlądowej chce podzielić kompetencje słupskiego urzędu pomiędzy Urząd Morski w Gdyni i Szczecinie.

Na to nie chcą się zgodzić nie tylko sami pracownicy Urzędu Morskiego w Słupsku, ale również wielu samorządowców z całego regionu. Do akcji sprzeciwu włączył się również Arkadiusz Klimowicz, burmistrz Darłowa, który twierdzi, że plany ministerstwa doprowadzą do oddalenia urzędników od spraw środkowopomorskich portów.

Pozostało jeszcze 69% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Wojciech Kulig

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.