To był rok z gwiazdami. Bednarek podbił serca

Czytaj dalej
Fot. Krzysztof Szymczak
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

To był rok z gwiazdami. Bednarek podbił serca

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Prawie 40 tys. osób odwiedziło Tucholski Ośrodek Kultury w zeszłym roku. Tradycyjnie w programie nie zabrakło cyklicznych imprez, takich jak Majówka, Dzień Dziecka, czy Zaduszki Muzyczne.

- Po raz kolejny publiczność nie zawiodła nas na Czarodziejskim Kramiku Świętego Mikołaja, kiedy to placówka wypełniła się po brzegi - informują w TOK. - Każdego roku rozwijamy swoją ofertę. Organizowane imprezy są zróżnicowane oraz skierowane do różnych grup wiekowych. Także zajęcia stałe wzbogaciły się o nowe formy spędzania czasu.

W imprezach biorą udział lokalni artyści z terenu gminy i powiatu oraz zaproszeni goście, znani z ekranów telewizyjnych. Byli artyści znani z programów kabaretowych Kabaretu pod Wyrwigroszem.

- Gościliśmy Pawła Małaszyńskiego z zespołem „Cochise“ oraz Kamila Bednarka. Z mieszkańcami Tucholi spotkał się także Marcin Mroczek - dodają w TOK.

TOK w zeszłym roku wzbogacił ofertę zajęć stałych. Pojawiły się zajęcia taneczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych oraz warsztaty hip-hop prowadzone przez Tomasza Węglewskiego. Był też cykl pokazów kulinarnych, podczas których można było poznać ciekawostki i uzyskać porady od szefa kuchni.

Bardzo ważnym punktem w działalności TOK jest klub seniora „Jesień“. Jego członkowie bardzo akywnie angażują się w jego działalność. Dzięki ich otwartości chętnie współpracują z innymi klubami z powiatu.

Prężną działalność prowadzi filia - Wiejski Dom Kultury w Raciążu.

Wszelkie informacje dotyczące tego, co się dzieje można znaleźć na stronie internetowej www.tok.tuchola.pl.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.