To był bardzo pożytecznie spędzony czas

Czytaj dalej
Fot. nadesłane
Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

To był bardzo pożytecznie spędzony czas

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Bardzo miło wspominają zajęcia uczestnicy, którzy brali udział w spotkaniach w Gminnym Ośrodku Kultury. Nauczyli si ę nowych rzeczy.

Wyjazdem do Baja Pomorskiego w Toruniu zakończyły się tegoroczne ferie organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Gostycynie. To było bardzo interesujące spotkanie.

- Dzieci obejrzały spektakl pt. „Dziób w dziób“ i spotkały się z aktorką Dominiką Miękus, która przybliżyła im od kulis pracę aktora i całej ekipy przygotowującej spektakl - opowiada Katarzyna Glazik z GOK. - Było wiele pytań.

Poza tym zorganizowano wyjazd na basen do Fojutowa. W domu kultury odbywały się też zajęcia stacjonarne. - Tematem przewodnim była czekolada. Uczestnicy zajęć, codziennie, poprzez zabawę zdobywali wiedzę na jej temat - dodaje Glazik.

W czasie codziennych zajęć były gry, zabawy integracyjne i z chustą Klanza oraz czekoladowe ciekawostki. Bardzo podobały się zajęcia kulinarne.

- Dzieci wspólnie z instruktorami własnoręcznie przygotowały domową czekoladę i trufle - dodaje pracownica GOK. - Byłrównież czekoladowy bal.

W sali widowiskowej przygotowane były stoiska plastyczne, z matą do tańczenia, grą twister, karaoke i z grami planszowymi. Uczestnicy zostali podzieleni na dwie drużyny, w których indywidualnie zdobywali punkty.

- Największą liczbę punktów uzyskały dwie dziewczynki. Zostały one okrzyknięte mianem „Królowa Balu” - dodaje Glazik. - To była wspaniała zabawa, a dzieciaki chętnie biorą udział w zajęciach grupowych.

Janina Waszczukjanina.waszczuk@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.