To będzie najlepszy rok dla Wag i Panien. Sprawdź, co Cię czeka

Czytaj dalej
Fot. Jaroslaw Jakubczak
Małgorzata Stempinska

To będzie najlepszy rok dla Wag i Panien. Sprawdź, co Cię czeka

Małgorzata Stempinska

Warto już dziś zaprenumerować „Pomorską“ na styczeń albo cały kwartał, by nie przegapić naszych horoskopów.

W styczniu Czytelnicy „Gazety Pomorskiej“ dostaną aż trzy dodatki z horoskopami na 2016 rok. Dlaczego warto po nie sięgnąć?

Horoskop na 2016 rok powie nam, które miesiące są dobre na miłość, spotkanie partnera, wspólne inwestycje, awans czy przypływ gotówki. Horoskop może również pomóc w podjęciu ważnych decyzji, planowaniu wyjazdów i ważnych wydarzeń. Rozmowa z Izabelą Podlaską, astrologiem, współautorką naszych horoskopów.

Co mówią karty?
nadeslane Izabela Podlska: - Horoskop może pomóc w podjęciu kluczowych decyzji, planowaniu wyjazdów i ważnych wydarzeń.

- Co nam powiedzą horoskopy, które znajdziemy w dodatkach? Jaki rok nas czeka?
- Horoskop ogólny dla dwunastu znaków zodiaku podpowie, jaki będzie dla nas rytm roku i jego dynamika, kiedy ryzykować, a kiedy nie. Czeka nas ciekawy rok, jego pierwsze osiem miesięcy sprzyja zarabianiu pieniędzy, oszczędzaniu i długofalowym inwestycjom, zaś jesień przyniesie nam okazję do nawiązania ciekawych i korzystnych znajomości, wyjazdów, udanych wydarzeń kulturalnych i towarzyskich.

- Bodajże najbardziej popularny jest horoskop zodiakalny. Które znaki zodiaku czeka spokojny rok, a które mogą liczyć na dwanaście nerwowych czy też szalonych miesięcy?
- Najbardziej skorzystają w nadchodzącym roku Panny i Wagi. Im sprzyja Jowisz, planeta dobrobytu i życiowych okazji. Dużo się będzie również działo w życiu Skorpionów i Strzelców, ale te ostatnie, razem z Bliźniętami, powinny być cierpliwe, bo ich plany nie będą realizować się tak szybko jak zwykle.

- Czy może Pani uchylić rąbka tajemnicy, co czeka poszczególne znaki zodiaku w nowym roku?
- Barany powinny wykorzystać pierwszą połowę roku na czynny odpoczynek i powrót do formy. Pojawi się okazja, dzięki której ich sprawy uczuciowe wreszcie ruszą do przodu.

Byki w 2016 roku powinny się zająć tylko tym, co naprawdę ważne i zyskowne. Jowisz wspiera ich długoterminowe inwestycje, które zapewnią spokój w przyszłości.

W otoczeniu Bliźniąt pojawią się nowi ludzie, a ich doświadczenia będą dla nich bardzo interesujące. Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku powinny inwestować w swoje umiejętności i szukać dla siebie korzyści, a rok będzie bardzo udany.

Raki w nowym roku znajdą wreszcie czas, aby uporządkować wiele zaległych spraw. Trygon Neptuna i sekstyl Jowisza pomogą im zapanować nad rodziną i domowymi sprawami.

Lwom w 2016 roku planety przyniosą wiele nowych okazji zawodowych i uczuciowych oraz pomogą pokonać przeszkody na drodze do celu. Gdy Lwy będą się starać, upominać o swoje i nie zbaczać z obranej drogi, to szybko okaże się, że będzie to ich rok!

Panny, mimo dobrej passy, nie powinny ryzykować nadmiernie i podejmować tylko takie decyzje, do których są całkowicie przekonane. Saturn ostrzega je przed nieprzemyślanymi krokami.

Wagom szkolenia, krótkie podróże i niezobowiązujące spotkania przyniosą więcej korzyści niż sądzą. Uran i Pluton będą im pomagać w życiowych porządkach, a nawet umożliwią życiową rewolucję.

Skorpiony w nowym roku będą bardziej zdecydowane i pewne siebie. Nie powinny słuchać sprzeciwu wobec ustalanych przez siebie planów. Niech nie wahają się przed rozpoczęciem porządków i zmian na lepsze.

Saturn w znaku Strzelca sprawi, że rok 2016 przyniesie im okazję na stabilizację w każdej dziedzinie życia. Neptun zapewni im wizję i natchnienie.

Koziorożcom w 2016 roku do szczęścia potrzebny jest przede wszystkim święty spokój. Ich plany mają szansę się udać. Niech się jednak nie spieszą się i uważnie słuchają, co inni mają im do powiedzenia czy zaoferowania.

Wodnikom w nadchodzącym roku planety sprzyjają. Będą one w dobrym nastroju, a ciekawych pomysłów teraz im nie zabraknie. Z niczym nie powinny zwlekać, bo rok sprzyja załatwianiu ważnych spraw.

Saturn i Jowisz sprawią, że 2016 rok dla Ryb będzie należał do wyjątkowo ważnych w ich życiu. Pewność siebie i trzymanie się planu zapewnią im wyjątkowy sukces.

- Coraz częściej po horoskopy sięgają przedsiębiorcy. Chcą wiedzieć np., w co warto zainwestować pieniądze albo czy wejść w jakiś biznes. Jak wygląda horoskop biznesowy na 2016 rok?
- Rok 2016 sprzyja stabilnym inwestycjom i branżom, które zajmują się nieruchomościami, produkcją żywności, ekologią, rolnictwem, turystyką. Najlepszy czas, aby zakładać nowe spółki i wchodzić w nowy biznes, szukać parterów biznesowych, to czas od września do grudnia.

- Wielu zwolenników ma horoskop erotyczny. Komu zapowiada się dobry rok w tej dziedzinie?
- Najwięcej okazji d oerotycznych przygód i miłosnych uniesień, ale i burz będą miały Skorpiony i Strzelce, bo w 2016 roku wojowniczy i namiętny Mars będzie długo przebywał w ich znaku zodiaku. Na udane podboje mogą liczyć również Wagi, Panny, Wodniki i Ryby.

Małgorzata Stempinska

W swoich artykułach podejmuję tematykę dotyczącą turystyki, telekomunikacji, rynku pracy oraz gospodarki. Przygotowuję też artykuły do dodatku historycznego "Album bydgoski" oraz do miesięcznika dla prenumeratorów "Pasje". Historia Bydgoszczy mnie fascynuje. Uwielbiam słuchać wspomnień Czytelników - rodowitych bydgoszczan - oraz oglądać zdjęcia z ich domowych albumów. Staram się pomagać Czytelnikom interweniując w ich sprawach. Prywatnie kocham podróże - te bliższe i dalsze. Niestety, na razie ze względu na pandemię koronawirusa tylko palcem po mapie.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.