Tłuczkiem i nożem zabił żonę? Piotr B. z Grudziądza odpowie za zabójstwo

Czytaj dalej
Fot. Łukasz Szalkowski
Aleksandra Pasis

Tłuczkiem i nożem zabił żonę? Piotr B. z Grudziądza odpowie za zabójstwo

Aleksandra Pasis

Małżeństwo nie miało dobrej opinii wśród części sąsiadów. Z kolei o zamordowanej kobiecie dobrze piszą jej znajomi na portalu społecznościowym. Para była znana organom ścigania prawa. M.in. z przestępstw przeciwko mieniu.

Znała pani to małżeństwo? - pytamy sąsiadów.

- Pani wejdzie sobie na Facobook-a i wpisze „I...a I...ka” - odpowiada mi kobieta, która wygląda przez okno z kamienicy obok budynku, w którym doszło do dramatycznych wydarzeń. Kawałek dalej stoi policyjny radiowóz techników i kryminalnych. W mieszkaniu trwają już czynności funkcjonariuszy pod nadzorem prokuratora.

Odnajduję profil nieżyjącej już kobiety. Pod postami jej znajomi zapalają już „wirtualne świeczki”. Wieść o tragedii roznosi się niczym błyskawica.

- Pili, bili się, policja przyjeżdżała, a potem za rękę razem chodzili - tak o małżeństwie B. kontynuuje moja rozmówczyni z okna sąsiedniej kamienicy. - Tak to wyglądało...

Dramatyczne sceny pomiędzy Ireną i Piotrem B. rozegrały się w ich mieszkaniu w kamienicy w przy ul. Chełmińskiej w Grudziądzu. Jak doszło do tego zdarzenia? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 71% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 2,46 zł dziennie.

    już od
    2,46
    /dzień
Aleksandra Pasis

W grudziądzkim oddziale Gazety Pomorskiej pracuję kilka lat. Zajmuję się głównie tematyką związaną z samorządem, sprawami społecznymi oraz kryminalnymi. Praca z ludźmi, a dokładniej ich historie: jedne dramatyczne, inne zabawne, jest jednocześnie tym co sprawia mi dużą satysfakcję. A najważniejsze - uczy pokory. Po pracy lubię jeździć na rowerze. W czasie urlopu - podróżuję. Gdy znajduję wolną chwilę wieczorem sięgam po książki. Tradycyjne. Papierowe. Tak jak tradycyjna Gazeta Pomorska.

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2022 Polska Press Sp. z o.o.