Też chcemy mieć Podwórko od Nivei

Czytaj dalej
Fot. Maria Eichler
Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Też chcemy mieć Podwórko od Nivei

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Warto sięgać po fundusze z zewnątrz, by zadbać o kolejne atrakcje dla najmłodszych. Na przykład takie, jak Podwórko Nivei.

Miasto przystąpiło do konkursu w ramach akcji „Podwórko Nivea - edycja 2016”, w którym nagrodą jest wybudowanie rodzinnego miejsca zabaw. Lokalizacją zgłoszoną przez Urząd Miejski jest teren Skwerku Wielewskiego przy ul. Wielewskiej i ul. Kartuskiej na osiedlu Kaszubskim.

Powstanie w tym miejscu „Podwórka Nivea” stworzyłoby szansę aktywniejszego spędzania czasu na terenie skwerku przede wszystkim przez dzieci. Miałyby one dodatkowe miejsce do zabaw wyposażone w bezpieczny sprzęt. O tym, czy uda się wygrać „podwórko”, zadecyduje wynik głosowania internetowego, które będzie składało się z dwóch etapów: etap I już trwa i zakończy się do 2 czerwca do godziny 23.59.59; etap II - od 3 czerwca do 30 czerwca do godziny 23.59.59.

W każdym etapie wyłonionych zostanie 20 zwycięskich lokalizacji.

W ratuszu zachęcają do udziału w zabawie i do codziennego głosowania poprzez stronę internetową www.nivea.pl/podworko2016. - Możemy sprawić radość dzieciom - zachęca Irmina Szyca.

Dla miłośników serfowania w sieci takie konkursy to fraszka, bo klikanie mają we krwi. Muszą tylko pamiętać, że warto codziennie wejść na stronę Nivei i kliknąć. Wolno tylko raz dziennie.

Przy systematycznej działalności w sieci szanse na wygraną wzrosną, zwłaszcza jeśli uaktywnimy swoich przyjaciół i znajomych, nie mówiąc już o rodzinie. Projekty Nivei są tak estetyczne i ładne, że warto o nie powalczyć!

Maria Eichlermaria.eichler@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.