Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Teraz śmiało mogą podróżować nawet za „wielką wodę”

Laureaci Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Explore English”. Dostali bardzo atrakcyjne prezenty. Fot. Nadesłane Laureaci Gminnego Konkursu Języka Angielskiego „Explore English”. Dostali bardzo atrakcyjne prezenty.
Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

W Szkole Podstawowej w Wiśniewie odbył się Gminny Konkurs Języka Angielskiego „Explore English” dla uczniów klas IV-VI podstawówek.

Wzięło w nim udział 30 uczniów ze szkół podstawowych nr 1 i 3 z Sępólna, Szkoły Podstawowej w Zalesiu, Szkoły Podstawowej w Zbożu i Szkoły Podstawowej w Wałdowie. Organizatorką konkursu była Julia Oller. Założeniem konkursu było rozbudzenie wśród uczniów zainteresowania językiem angielskim i zmotywowanie ich do doskonalenia sprawności językowych. Przez 60 minut w szkolnej sali gimnastycznej uczniowie rozwiązywali test sprawdzający umiejętność rozumienia czytanego tekstu, znajomość słownictwa i gramatyki. Po zakończeniu konkursu uczestnicy mogli skorzystać ze słodkiego poczęstunku, oczekując na wyniki.

Zwyciężył Igor Siekierka z Zespołu Szkół nr 1 w Sępólnie, a drugie miejsce ex aequo zajęły Agata Bartczak i Hanna Zalewska - SP w Wiśniewie oraz Antonina Dobrowolska - ZS nr 3 w Sępólnie. Trzecie miejsce zajął Aleksander Schmidt z ZS nr 3 w Sępólnie. Wyróżnienie przyznano Julii Guzelak ZS w Wałdowie. Zwycięzcy konkursu poza dyplomami otrzymali atrakcyjne prezenty (m.in. pendrive’y, słuchawki do telefonu, gry planszowe, zestawy pisaków, piórniki, długopisy). Nagrody ufundował Zakład Obsługi Oświaty Samorządowej w Sępólnie. Wręczyli je dyrektorka SP w Wiśniewie Aleksandra Zawadzka-Tymecka i Marek Tymecki, dyrektor ZOOS.

Anna Klamananna.klaman@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.