Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Tancerz opery zachwycił jury i poleci na Maltę

Tomasz Gruszecki dostał się do kolejnego etapu programu. Fot. TVN Tomasz Gruszecki dostał się do kolejnego etapu programu.
Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Tomasz Gruszecki usłyszał cztery razy tak i zakwalifikował się do kolejnego etapu popularnego programu „You Can Dance- Po prostu tańcz”.

Tańczy odkąd skończył siedem lat i mama zaprowadziła go na pierwsze zajęcia. Teraz ma 27, jest absolwentem warszawskiej szkoły baletowej, a od 2008 roku pracuje w Operze Nova. Do udziału w programie namawiała go żona Karolina. Przekonanie go zajęło jej aż dziewięć sezonów telewizyjnego show.

Jednak było warto. Tomasz Gruszecki zachwycił jury, które było jednogłośne. Od Agustina Egurroli, Michała Piróga, Macieja „Gleby” Florka oraz Idy Nowakowskiej usłyszał magiczne „tak” i otrzymał bilet na Maltę. To właśnie tam odbędzie się obóz treningowy, podczas którego zostanie wybranych 14 najlepszych tancerzy z Polski. Ich zmagania będziemy mogli obserwować na antenie TVN.

- Tomasz to rzemieślnik tańca - skomentowała jego występ Ida Nowakowska, która była finalistką pierwszej edycji programu. - Bardzo się cieszę, że będzie taki tancerz w naszej edycji.

Podczas każdego odcinka odpadają dwie osoby, które zrobiły najmniejsze wrażenie na publiczności. Nagrodą jest stypendium w prestiżowej szkole Broadway Dance Center i 100 tysięcy złotych.

Katarzyna Dworskakatarzyna.dworska@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.