Maciej Czerniak

Szykują się zmiany w TVP w Bydgoszczy. Nieoficjalnie szefem informacji historyk z IPN

Zmiana na stanowisku szefa „Zbliżeń” (na zdj. Jarosław Lewandowski) nie byłaby pierwszą w TVP w Bydgoszczy w ostatnim czasie. We wrześniu dyr. Annę Raczyńską Fot. bydgoszcz.tvp.pl Zmiana na stanowisku szefa „Zbliżeń” (na zdj. Jarosław Lewandowski) nie byłaby pierwszą w TVP w Bydgoszczy w ostatnim czasie. We wrześniu dyr. Annę Raczyńską zastąpił Maciej Rybicki
Maciej Czerniak

Ze stanowiska szefa informacji w oddziale TVP S.A ma zostać odwołany Jarosław Lewandowski - wynika z informacji, których na razie oficjalnie nie potwierdza kierownictwo stacji. Z naszych ustaleń wynika, iż zastąpić go ma dr Krzysztof Osiński z delegatury IPN w Bydgoszczy.

Informacje o możliwym odwołaniu dotychczasowego wydawcy „Zbliżeń” w oddziale TVP w Bydgoszczy pojawiły się w ostatnich dniach. Wynika z nich, że w styczniu ze stanowiska ma zostać odwołany obecny szef informacji, Jarosław Lewandowski, dziennikarz, prezenter z wieloletnim doświadczeniem.

- Szykuje się zmiana na tym stanowisku. W roli kandydata na następcę wymieniany jest dr Krzysztof Osiński - usłyszeliśmy od osoby zastrzegającej sobie anonimowość.

Informacje o możliwym odwołaniu dotychczasowego wydawcy „Zbliżeń” w oddziale TVP w Bydgoszczy pojawiły się w ostatnich dniach. Wynika z nich, że w styczniu ze stanowiska ma zostać odwołany obecny szef informacji, Jarosław Lewandowski, dziennikarz, prezenter z wieloletnim doświadczeniem. Czytaj więcej w pełnej wersji artykułu. 

Pozostało jeszcze 82% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.