Szturm na siłownie w regionie. Chcą spalić świąteczne łakocie

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Arłukowicz
Maciej Czerniak

Szturm na siłownie w regionie. Chcą spalić świąteczne łakocie

Maciej Czerniak

W klubach fitness i siłowniach zrobiło się tłoczno. Ruszyliśmy się po świętowaniu przy stole. Fachowcy radzą, od czego zacząć trening.

- Widać trochę nowych twarzy, a większy ruch zaczął robić się już w święta - mówi Tomasz Ciupa, manager w siłowni Step One w Bydgoszczy. - To w większości osoby, które przyjechały na święta do rodzin i tu na miejscu szukają miejsc, gdzie mogłyby kontynuować trening.

Wśród nowych bywalców siłowni wielu jest takich, którzy po świątecznym kulinarnym folgowaniu chcą nieco zmniejszyć swoje poczucie winy i zrobić coś, by w końcu odzyskać utraconą kondycję.

Ruszyliśmy się po świętowaniu przy stole. Fachowcy radzą, od czego zacząć trening. Jaki ruch jest w siłowniach w regionie? Czytaj w dalszej części artykułu.

Pozostało jeszcze 80% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Maciej Czerniak

Zajmuję się tematyką kryminalną, policyjną, jestem autorem relacji sądowych. Piszę też na tematy bieżące, dotyczące samorządu, problemów mieszkańców. Co najbardziej lubię w pracy? Zaskakujące historie, które mam przyjemność przedstawiać Czytenikom. Jak wiadomo, życie pisze najlepsze scenariusze. Nie tylko filmowe.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.