Szkółka CSiR w Sępólnie Krajeńskim najlepsza

Czytaj dalej
Fot. Archiwum CSiR Sępólno
Piotr Pubanzdzial.sportowy@pomorska.pl

Szkółka CSiR w Sępólnie Krajeńskim najlepsza

Piotr Pubanzdzial.sportowy@pomorska.pl

Nie zwalniają tempa młodziutcy piłkarze Szkółki Piłkarskiej CSiR z Sępólna Krajeńskiego. Właśnie wygrali duży turniej w Przechlewie.

Podopieczni Rafała Mrugalskiego i Sławomira Gołąbka, gdzie pojawiają się na turniejach, odgrywają w nich pierwszoplanowe role.

Nie inaczej było w niedzielę w Przechlewie, gdzie sępolnianie wzięli udział w turnieju Junior Football Academy Cup 2016. W zawodach rywalizowały drużyny złożone z zawodników urodzonych w roku 2008 i młodsi, a do rozgrywek przystąpiło 10 zespołów.

Piłkarze Szkółki w fazie grupowej wygrali 3 mecze i jeden zremisowali, co dało im pierwszą lokatę i pewny udział w półfinale.

Tu na podopiecznych Rafała Mrugalskiego czekał już Jaguar Gdańsk. Po zaciętym i emocjonującym spotkaniu rywal został pokonany 3:2, a zwycięskiego gola na 20 sekund przed końcem spotkania strzelił niezawodny Antek Burkiewicz. W finale młodziutcy gracze z Sępólna Krajeńskiego spotkali się z drużyną UKS Sparta Sycewice. Ponownie błysnął w nim Antek strzelając dwa decydujące gole.

Gracze z Szkółki Piłkarskiej wrócili więc do Sępólna ze złotymi medalami, okazałym pucharem i mianem najlepszego strzelca dla Antka Burkiewicza (11 goli).

1. Szkółka Piłkarska CSiR Sępólno Krajeńskie (Krzysztof Grzelka, Filip Bukowski, Antoni Jańczak, Filip Nowak, Patryk Lewandowski, Maksymilian Krawczak, Natalia Jamrozik, Antoni Burkiewicz i Mateusz Mrugalski. Trenerzy Sławomir Gołąbek i Rafał Mrugalski), 2. UKS Sparta Sycewice, 3. Jaguar Gdańsk, 4. AP JFA Przechlewo, 5. Beniaminek 03 Starogard Gdański, 6. AS Pomorze, 7. Juventus Soccer Scholls Toruń, 8. KP Pomerania Gdańsk, 9. AP 2012 MKS Debrzno, 10. MKS Drutex Bytowia Bytów.

Autor: Piotr Pubanz

Piotr Pubanzdzial.sportowy@pomorska.pl

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.