Szkoła tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak

Czytaj dalej
Materiał informacyjny

Szkoła tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak

Materiał informacyjny

TWOJA SZKOŁA TAŃCA WE WROCŁAWIU.

Klub Tańca rozpoczął swoją działalność w 2004 roku wraz z uzyskaniem przez ze mnie tytułu magistra wychowania fizycznego, instruktora tańca sportowego oraz tańca ludowego. Krok ten był naturalnym następstwem ówczesnej udanej współpracy tanecznej w ramach „Koła miłośników śpiewu, tańca i aktorstwa” przy Towarzystwie Muzycznym „Schubertiada Nova”, którą trwała od 2000 roku. Działalność mojej szkoły tańca od początku związana jest z Wrocławiem, gdzie od 2009 roku prowadzimy kursy tańca we własnej siedzibie zlokalizowanej przy ulicy Strzegomskiej 3b. Zmiana siedziby pozwoliła mi również rozszerzyć ofertę o zajęcie fitness, siłownię oraz odnowę biologiczną w postaci sauny infrared.

Nowa lokalizacja, w której prowadzimy kursy tańca zapewnia najwyższy standard usług. Nasi klienci mogą korzystać z osobnych dla pań i panów szatni z pełnym zapleczem sanitarnym oraz komfortowych, klimatyzowanych pomieszczeń – sali lustrzanej i siłowni.

Nasza specjalność to kursy tańca towarzyskiego, kursy tańca użytkowego, indywidualne lekcje tańca, przygotowanie pierwszego tańca weselnego.

TANIEC – POKAŻEMY CI, JAK GO POKOCHAĆ

Pokażemy Ci, że taniec to dobra zabawa. Nasi trenerzy z pewnością wzbudzą w Tobie miłość do niego. Dzięki naszym zajęciom będziesz mógł rozwinąć swoją pasję i spędzić miło czas w doborowym towarzystwie Dajemy Ci pewność, że pokochasz taniec, a klub stanie się dla Ciebie drugim domem.
Jeśli pociągają Cię różnego typu typu tańce, zapraszam Cię do odwiedzenia mojej szkoły tańca. Sprawdź nas, a zechcesz dołączyć!

SZKOŁA TAŃCA - MIEJSCE ROZWOJU TWOICH PASJI

Klub Tańca powstał z miłości do tańca. Tą miłością dzielimy z naszymi kursantami. Staramy się, by każdy uczestnik otworzył się na taniec i pozwolił swojemu ciału poczuć rytm muzyki i dobroczynne działanie tańca. Taniec wyzwala w nas emocje, uczucia. Nie ma ograniczeń wiekowych. Nasze studio tańca wciąż poszerza zakres swoich działań, aby każdy znalazł coś dla siebie, aby stało się to miejsce rozwoju dla każdego z nas. Preferując zdrowy styl życia, ruch i aktywność – zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

STUDIO RUCHU - NIE TYLKO TANIEC

Moje studio to nie tylko kursy tańca. Zapraszam Cię do skorzystania z kameralnej siłowni, gdzie sami lub pod okiem instruktora możecie zadbać o swoją kondycję fizyczną. Znajdziesz tu sprzęt marki HES, który pozwoli Ci zadbać o swoje zdrowie. Po zakończonym treningu zachęcam Cię do skorzystania z sauny infrared, abyś mogła/mógł znaleźć chwilę ukojenia i spokoju w tych niespokojnych czasach.

Zapraszam
Malwina Pietrzyk-Nowak

Studio Ruchu Klub Tańca Malwiny Pietrzyk-Nowak
ul. Strzegomska 3b /7u
53-611 Wrocław

Recepcja: +48 71 782-29-36
Właścicielka Malwina Pietrzyk-Nowak: +48 607-106-760

recepcja@klubtanca.pl
malwinapietrzyk@klubtanca.pl

Materiał informacyjny

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.