Szefowa żnińskiego biura Agencji odwołana

Czytaj dalej
Fot. Iwona Woźniak
Iwona Góralczyk

Szefowa żnińskiego biura Agencji odwołana

Iwona Góralczyk

Lidia Cieślewicz została odwołana ze stanowiska kierownika biura powiatowego ARiMR w Żninie. Sprawowała tę funkcję od 2002 roku.

Na razie nie wiadomo, kto ją zastąpi. Pani Lidia, jak dowiedzieliśmy się od pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Żninie, przebywa na urlopie.

Wygląda na to, że do tego biura nie wróci - nawet w charakterze szeregowego pracownika.

- Nie ona jedna. Z tego, co mi wiadomo, szefowie innych biur Agencji w całej Polsce też dostali wypowiedzenia. Bez podania przyczyny. Zabrali swoje rzeczy, a teraz tylko wykorzystują zaległe urlopy - powiedział nam jeden z Czytelników „Pomorskiej“.

Lidia Cieślewicz mieszka w Jadownikach Bielskich w gminie Żnin. Szefowała oddziałowi ARiMR w Żninie od 2002 roku.

Obecnie jest radną Rady Miejskiej w Żninie. Startowała z listy Forum Samorządowego Pałuki. Z działaczami PSL miała liczne kontakty z racji wykonywania funkcji w ARiMR.

Iwona Góralczyk

Staram się być wszędzie tam, gdzie dzieje się coś ważnego dla mieszkańców powiatu żnińskiego, by później relacjonować te wydarzenia na łamach "Gazety Pomorskiej", na portalach pomorska.pl, znin.naszemiasto.pl oraz w mediach społecznościowych.
Od 1998 roku mieszkam w Żninie, który po Brodnicy stał się moim drugim domem. Fascynują mnie ludzie Pałuk - twórczy, pełni pasji, pomysłów i chęci działania, a także bogata historia tego regionu. Bliska sercu jest mi sztuka ludowa, pałuckie rękodzieło, a co za tym idzie  kultowa "Jesień na Pałukach".

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.