Joanna Pluta

Sylwester i Nowy Rok w regionie - dwie osoby nie żyją

W Bydgoszczy doszło do pożaru altanki. Fot. Dariusz Bloch W Bydgoszczy doszło do pożaru altanki.
Joanna Pluta

Wypadek drogowy, tragedia na jeziorze, drobne pożary i pijani kierowcy - to bilans wydarzeń z ostatniego dnia 2015 i pierwszego 2016 roku.

Tragedia na jeziorze. Nie żyje mężczyzna
Wczoraj w Jeziornie w powiecie aleksandrowskim trwała akcja wyciągania spod lodu ciała mężczyzny, który dzień wcześniej - w sylwestra - wyszedł z domu o godz. 7 rano i nie dał już potem rodzinie znaku życia. Zaniepokojeni zaczęli go szukać. Znaleźli jego zwłoki pod lodem kilkaset metrów od domu. Policjanci wstępnie wykluczyli udział w tragedii osób trzecich. Ciało 56-letniego mężczyzny zostało jednak zabezpieczone. Policja wyjaśni, jak doszło do tej tragedii. W akcji wyciągania ciała spod lodu pomagały trzy zastępy strażaków.

Śmiertelny wypadek i pijani na drogach
Sylwester i Nowy Rok minęły w regionie dość spokojnie. Nie obyło się jednak bez tragedii. Wieczorem, ostatniego dnia roku 37-letni kierowca volkswagena passata potrącił 24-letnią rowerzystkę w jednej z miejscowości w powiecie włocławskim. Kobieta zmarła. Policja wyjaśni przyczyny tragedii. Kierowca passata był trzeźwy - w przeciwieństwie do ośmiu innych, których zatrzymano w sylwestra (5 osób) i w Nowy Rok (3 osoby). W całym regionie podczas sylwestrowej nocy trochę pracy mieli strażacy. Byli wzywani m.in. do płonących od fajerwerków śmietników.

Joanna Pluta

Dodaj pierwszy komentarz

Komentowanie artykułu dostępne jest tylko dla zalogowanych użytkowników, którzy mają do niego dostęp.
Zaloguj się

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2023 Polska Press Sp. z o.o.