Sukces trzeciego biegu na sześć łap [wideo]

Czytaj dalej
Fot. Wojciech Alabrudziński
Justyna Trawczyńska

Sukces trzeciego biegu na sześć łap [wideo]

Justyna Trawczyńska

Bieg na sześć łap znów cieszył się ogromnym zainteresowaniem włocławian. Na imprezę zgłosiło się ponad 50 osób. Zaplanowano więc start w dwóch turach: o godzinie 11 i kolejny o 12.30.

Do biegu przygotowano około 30 psiaków z włocławskiego schroniska. Po raz pierwszy uczestnicy biegu mieli szansę wybrać sobie zwierzaka, z którym pójdą na spacer. W interne-cie opublikowano listę psów wytypowanych do zabawy.

Uczestnicy mogli wybrać dwie trasy: biegową i spacerową. Piękna pogoda sprawiła, że w schronisku zrobiło się radośnie i wesoło. Sobotnia impreza była okazją zarówno do rodzinnych spacerów jak i samotnych biegów.Organizatorzy już zapowiadają kolejny bieg na sześć łap. Można śmiało przyznać, że inicjatywa ta wpisała się w kalendarz włocławskich imprez na długo.

Przy okazji biegu można było przyłączyć się do kolejnych akcji schroniska. Przypomnijmy, że każdy może dołożyć swoją cegiełkę - przekazać zwierzakom karmę lub psie akcesoria. Aktualnie najbardziej potrzebne są obroże przeciw kleszczom.

Justyna Trawczyńska

Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego na kierunku dziennikarstwo, public relations. Pracę w charakterze dziennikarza rozpoczęłam po ukończeniu studiów. Specjalizuję się w tematach społecznych. Z Gazetą Pomorską jestem związana od 2014 roku.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.