Stylowo na Chełmińskim Przedmieściu

Czytaj dalej
.

Stylowo na Chełmińskim Przedmieściu

.

Kameralnie, funkcjonalnie, nowocześnie, ale w duchu historycznego przedmieścia. Tak najkrócej można określić inwestycję pod nazwą Metropolitan.

Charakterystyczne dla toruńskiego Chełmińskiego Przedmieścia jest zabytkowe budownictwo szachulcowe zwane „pruskim murem”. Jednak powoli odchodzi ono w zapomnienie. Obecnie ta zabytkowa struktura jest częściowo uzupełniana nowymi plombami, kamienicami lub budynkami wielorodzinnymi. W ramach takich działań jest prowadzony projekt Metropolitan.

Jedno miejsce, wiele możliwości

Metropolitan to kolejna już inwestycja (Bydgoskie Przedmieście - Apartamenty Mickiewicza, Zofijówka) realizowana przez Marrow , tym razem przy ul. Podgórnej/PCK. Będzie to czterokondygnacyjny budynek z usługowym parterem i podziemiem przeznaczonym na halę garażową i komórki lokatorskie. Przestronne i funkcjonalne mieszkania z balkonami i tarasami, które swoimi powierzchniami pozwolą na nie jedno aranżacyjne szaleństwo. Niebanalne wnętrza, nowoczesne rozwiązania i przykuwająca wzrok architektura.

Kim jest inwestor?

Marrow dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu deweloperskiemu zdobytemu na rynku toruńskim, doskonale wie, jak sprostać oczekiwaniom klientów. - Nasza firma to przede wszystkim zaangażowanie, doświadczenie, kreatywność i pasja ludzi, którzy ją tworzą. Budujemy z myślą o ludziach i ich potrzebach. Tworzenie w historycznych częściach miastach to przywilej. Zawsze z dużym szacunkiem podchodzimy do takich realizacji i na takie lokalizacje najczęściej stawiamy. A ta jest naprawdę rewelacyjna. Jej wielkim atutem jest łatwy dojazd do pozostałych dzielnic Torunia i niewielkie oddalenie od starówki - mówi Dorota Nowaczewska, przedstawicielka spółki Marrow.

Doświadczenie filarem działalności

Doświadczenie inwestorskie Spółki Marrow opiera się na długoletniej praktyce. Historia spółki sięga roku 1997, kiedy to w Luksemburgu powstało pierwsze biuro architektoniczne. Wymagające realizacje na rynkach zachodnich i zdobyte kompetencje zaowocowały pierwszą inwestycją mieszkaniową na rynku toruńskim-kamienica przy ulicy Moniuszki 11 zapoczątkowała działalność Spółki Marrow w Polsce.

Kontakt

Biuro Sprzedaży
Toruń, ul. Polna 100/6B, II p
tel. 56 653 92 44
e-mail: info@marrow.pl

Dorota Nowaczewska
tel. 508 339 991
e-mail: dn@marrow.pl

Wojciech Jaworski
tel. 661 366 598
e-mail: wj@marrow.pl

.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.