Strażacy i ratownicy mieli co robić...

Czytaj dalej
Fot. Maja Stankiewicz
Maja Stankiewicz

Strażacy i ratownicy mieli co robić...

Maja Stankiewicz

Ten weekend w Nakle, na szczęście, należał do spokojnych. Padający deszcz zmusił kierowców do ostrożniejszej jazdy. Kilka zdarzeń jednak odnotowano.

Wczoraj około południa interwencja ratowników konieczna była na ul. Pocztowej w Nakle, w pobliżu skrzyżowania z ul. Bydgoską. Pomocy potrzebował rowerzysta. Mężczyzna leżał na jezdni, rower na chodniku.

- Jest już w karetce. Nie wiadomo, czy zasłabł i dlatego się przewrócił, czy może któryś z kierowców go potracił - opowiadał przechodniom mężczyzna z małymi dziećmi, świadek tego zdarzenia.

W sobotę niebezpiecznie było na trasie do Bydgoszczy, między : Potulicami, a Gorzeniem. Z któregoś z aut wyciekł olej. Plama była rozległa i mogła zagrażać kierowcom. Jej usuwaniem zajęli się strażacy ochotnicy z Nakła i Potulic.

Dziś także spodziewać się można opadów deszczu i nieco gorszych warunków na drogach. Uważajmy. Pieszym policja przypomina o noszeniu odblaskowych elementów na ubraniach. Jest to obowiązkowe poza terenem zabudowanym.

Maja Stankiewicz

Obsługuję teren powiatu nakielskiego. Czasami zajmuję się też problemami Czytelników z gmin podbydgoskich. Bliskie są mi tematy związane z kulturą, historią, rozrywką, ale też z życiem codziennym mieszkańców

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.