Dariusz Nawrocki

Straż Miejska w Inowrocławiu poprawia swój wizerunek

W ostatnim programie TVN Turbo mogliśmy zobaczyć między innymi, jak mieszkańcy pozdrawiają operatora monitoringu w Inowrocławiu tworząc z rąk serdus Fot. Straż Miejska Inowrocław W ostatnim programie TVN Turbo mogliśmy zobaczyć między innymi, jak mieszkańcy pozdrawiają operatora monitoringu w Inowrocławiu tworząc z rąk serduszko.
Dariusz Nawrocki

Od kilku miesięcy bardzo często piszemy o wykroczeniach oraz ciekawostkach zarejestrowanych przez inowrocławski monitoring.

Straż Miejska w Inowrocławiu bez wątpienia zwiększyła aktywność dotyczącą popularyzowania swojej działalności (ma swoje konto na Facebooku). Częściej niż jeszcze rok temu informuje o swoich sukcesach. Częściej prezentuje problemy, z jakimi musi się zmagać na co dzień. Wskazuje wykroczenia, które inowrocławianie popełniają najczęściej. Publikuje zdjęcia nieprawidłowo zaparkowanych samochodów oraz relacje z interwencji dotyczących bezdomnych.

Straż Miejska w Inowrocławiu zwiększyła aktywność w mediach społecznościowych. Częściej informuje o swoich sukcesach, wskazuje wykroczenia, które inowrocławianie popełniają najczęściej, publikuje zdjęcia nieprawidłowo zaparkowanych samochodów oraz relacje z interwencji dotyczących bezdomnych. 

Prawdziwym hitem w internecie są natomiast filmiki powstałe na podstawie zapisów miejskiego monitoringu.

Czytaj więcej w pełnej wersji artykułu.

Pozostało jeszcze 81% treści.

Jeżeli chcesz przeczytać ten artykuł, wykup dostęp.

Zaloguj się, by czytać artykuł w całości
  • Prenumerata cyfrowa

    Czytaj ten i wszystkie artykuły w ramach prenumeraty już od 3,69 zł dziennie.

    już od
    3,69
    /dzień
Dariusz Nawrocki

Od zawsze chciałem pracować w mediach. Moje marzenie spełniło się w 2001 roku. Jestem dziennikarzem inowrocławskiego oddziału "Gazety Pomorskiej". Zajmuję się głównie tematyką samorządową i społeczną. Piszę o sprawach dotyczących powiatu inowrocławskiego i mogileńskiego. Moje teksty, galerie i filmy ukazują się na portalach pomorska.pl, inowroclaw.naszemiasto.pl i mogilno.naszemiasto.pl. Jestem kibicem sportowym, miłośnikiem przyrody i namiętnie słucham dobrej muzyki. Najlepiej relaksuję się w trakcie biegania leśnym duktami.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.