Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej razem na rzecz historii i promocji

Czytaj dalej
Fot. UG Ciechocin
Karolina Rokitnicka

Stowarzyszenie Gmin Ziemi Dobrzyńskiej razem na rzecz historii i promocji

Karolina Rokitnicka

W Świętosławiu odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenia Gmin Ziemi Dobrzyńskiej. Przystąpiła do niego gmina Golub-Dobrzyń.

Zgodnie z przyjętą uchwałą gmina reprezentowana będzie przez wójta Marka Ryłowicza oraz przewodniczącego Rady Gminy Bogdana Jagielskiego. - Przystąpienie Gminy Golub-Dobrzyń do Stowarzyszenia umożliwi realizację projektów sprzyjających rozwojowi i promocji obszarów uwzględnionych we wspólnie opracowanej Lokalnej Strategii Rozwoju oraz przyczyni się do wzbogacenia propozycji spędzania czasu wolnego dla mieszkańców - informuje Urząd Gminy.

Stowarzyszenie prowadzi szeroką działalność związaną z promocją regionu. Organizuje imprezy, konkursy, bierze udział w targach i konferencjach. Wspiera wydawanie publikacji. Współpracuje z samorządami. Podczas spotkania w Świętosławiu podsumowano miniony rok i zaplanowano najbliższe miesiące.

Karolina Rokitnicka

Dziennikarstwo to nie tylko moja praca, ale także pasja. Szczególnie bliskie mi sprawy lokalne, dotyczace Golubia-Dobrzynia i okolic, samorządowe, oświatowe, kultura, politykaLubię analizę danych, m. in. rankingów inwestycyjnych czy wyników edukacyjnych, a także materiały interwencyjne. W codziennej pracy bardzo cenię kontakt z drugim człowiekiem, dynamiczność, możliwość uczenia się i poznawania zagadnień, które są dla mnie zupełnie nieznane, jak np. sport czy rolnictwo :-). Dziękuję moim instruktorom za pomoc w poruszaniu się po tych niezbadanych dla mnie obszarach.

Polska Press Sp. z o.o. informuje, że wszystkie treści ukazujące się w serwisie podlegają ochronie. Dowiedz się więcej.

Jesteś zainteresowany kupnem treści? Dowiedz się więcej.

© 2000 - 2024 Polska Press Sp. z o.o.